Ga naar inhoud

GILLION CROWET MERODE ALLIANCE

Actief
BVopgericht 20251 jaar actiefLouizalaan 283, 1050 Brussel, BelgiëOp dit adres zijn 70 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 1019.996.174
Samenvatting

GILLION CROWET MERODE ALLIANCE is actief sinds 2025 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 7.998) en een nettoresultaat van -€ 57.998. De solvabiliteit is beter dan 6% van 17.093 sectorgenoten (NACE 68, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,5% (laag).

Overzicht

Activiteit
Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen
NACE 68201
2 vestigingen
Schaal
€ 13.436balanstotaal 2025
Personeel
0,7 VTE
Eigen vermogen
-€ 7.998
Verlies
-€ 57.998
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
53 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,5%
Waarom 53verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 7.998verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 13.436Sector Vastgoedactiviteiten (NACE 68)Liquiditeit 0,63, liquide middelen € 9.029Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
53 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 19% van de sectorgenoten (NACE 68, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte
Zwak
Solvabiliteit 0
eigen vermogen -59,5% van het balanstotaal
Liquiditeit 50
kortlopende schulden 159,5% · geldmiddelen 67,2%
Rentabiliteit 0
rendement op activa -431,7%
Faillissementskans, 12 maanden
0,5% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 5 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (26.631 ondernemingen, NACE 68, micro)
Verloop 24 maanden 03-2026: 0,8% 04-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,9%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,9%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 1,0%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 1,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 08-2026hoogste waarde 10-2026: 0,5%▼ -0,6 procentpunt t.o.v. 09-2026laagste waarde
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,63, onder 1; kortlopende schulden: 159,5% en geldmiddelen: 67,2% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 68, micro): beter dan 5% op solvabiliteit, 49% op liquiditeit en 4% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 29-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zeven signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 13.436
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 7.998
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector Vastgoedactiviteiten (NACE 68)
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 0,63, liquide middelen € 9.029
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
verhoogt risico · Jonge onderneming
Opgericht in 2025, een jaar geleden. Jonge ondernemingen gaan vaker failliet dan gevestigde; het risico is het hoogst tussen 2 en 8 jaar na de oprichting.
KBO · oprichtingsdatum
Leeftijd tegenover de risicozone
hoogste faalrisico 2 tot 8 jaar 1 jaar 0 10 jaar
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 30-09-2025 moest tegen 30-04-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 24-04-2026, 6 dagen voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
6 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2025.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. OprichtingBenoemingen: DE MERODE Amaury François…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 7.998 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 7% op solvabiliteitsectormediaan 29,0% · 17.093 bedrijven -59,5% Bekijk
  • Bestuur2 bestuurders in functie 2 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 13.436
Verlies
-€ 57.998
Solvabiliteit
-59,5%
Naar Financieel

Bestuur & eigendom

Bestuur
2 leden
  • DE MERODE Amaury François Bernard Ghislain Jacques MaximilienBestuurder
  • DE MERODE Aurèle Alexandre RolandBestuurder
Naar Bestuur & eigendom

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
2
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel…NACE 68201
Opgericht
14-02-2025
Boekjaar eindigt
30-09
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
29
Jaarvergadering
Eerste donderdag van maart om 18:00
Doel
“Le conseil,le management,la gestion et l’assistance,la supervision,le suivi d’intérêts…” (akte in het Frans)
Commissaris
Geen commissaris
Naar Statuten

Kerngegevens van GILLION CROWET MERODE ALLIANCE

Wat is het ondernemingsnummer van GILLION CROWET MERODE ALLIANCE?
1019.996.174. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 1019.996.174.
Waar is GILLION CROWET MERODE ALLIANCE gevestigd?
De zetel is gevestigd op Louizalaan 283, 1050 Brussel.Ondernemingsgegevens
Wat doet GILLION CROWET MERODE ALLIANCE?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen (NACE 68201).
Wat is de rechtsvorm van GILLION CROWET MERODE ALLIANCE?
Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd GILLION CROWET MERODE ALLIANCE opgericht?
Op 14-02-2025.
Is GILLION CROWET MERODE ALLIANCE nog actief?
Ja, GILLION CROWET MERODE ALLIANCE staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Hoeveel werknemers heeft GILLION CROWET MERODE ALLIANCE?
Gemiddeld 0,7 voltijdse equivalenten in boekjaar 2025, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
Wat is de omzet van GILLION CROWET MERODE ALLIANCE?
Niet vermeld in de verwerkte jaarrekeningen. In het verkort schema van kleine vennootschappen is de omzet niet verplicht.
Maakt GILLION CROWET MERODE ALLIANCE winst?
In boekjaar 2025 boekte GILLION CROWET MERODE ALLIANCE een verlies van € 57.998.
Waar vind ik de jaarrekening van GILLION CROWET MERODE ALLIANCE?
GILLION CROWET MERODE ALLIANCE legde 1 jaarrekening neer bij de Nationale Bank van België, over boekjaar 2025.

Verwante ondernemingen van GILLION CROWET MERODE ALLIANCE

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.