GARDEN & POOL
GARDEN & POOL is actief sinds 2004 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2024 toont een eigen vermogen van €869k en een nettoresultaat van €-961. Het eigen vermogen groeit met ~13,6% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 24% van 161 sectorgenoten (boekjaar 2024). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,7% (laag).
| Eigen vermogen | €869k |
| Netto resultaat | €-961 |
| Werknemers (VTE) | 5,7 |
| Beter dan sector | 24% |
Gemengd profiel: sterk in stabiliteit, zwakker in rentabiliteit.
Alle 5 assen zijn berekend uit gegevens die Checked heeft ingelezen.
Hoe berekenen we dit?
De trend is een robuuste mediaan van alle paarsgewijze hellingen tussen de boekjaren (Theil-Sen), zodat één afwijkend jaar de lijn niet kan kapen. Voor strikt positieve reeksen rekenen we ook een loggroei-variant (samengestelde jaargroei) en kiezen we de variant die de cijfers het best beschrijft.
De zone rond de projectie is 1,8 × de mediane absolute afwijking van de trend, en verbreedt per jaar vooruit (×1 / ×1,6 / ×2,2), met een minimum van 8% van de laatste waarde. Dit is een indicatieve marge, géén statistisch betrouwbaarheidsinterval.
Een reeks waarvan de afwijkingen meer dan 35% van het niveau bedragen, is te volatiel: dan tonen we bewust géén projectie. Elke projectie veronderstelt ongewijzigd beleid en kent geen niet-publieke informatie (orderboek, contracten, financieringsrondes).
| Kengetal | Dit bedrijf | Sectormediaan | Positie in de sector |
|---|---|---|---|
| Solvabiliteit | 21,9% | 46,0% | |
| Nettoresultaat | €-961 | €64k | |
| Eigen vermogen | €869k | €648k | |
| Bruto bedrijfsmarge | €713k | €328k | |
| Personeelskosten | €298k | €703k |
Cijfers per boekjaar en ratio's
| Boekjaar | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neerlegging | volledig schema | volledig schema | volledig schema | volledig schema | volledig schema |
| Omzet | €2,37M | €1,95M | €3,03M | €4,11M | €3,48M |
| EBITDA | €349k | €397k | €439k | €311k | €256k |
| Nettoresultaat | €-961 | €16k | €240k | €163k | €250k |
| Cashflow | €250k | €268k | €365k | €262k | €366k |
| Personeelskosten | €298k | €254k | €299k | €401k | - |
| Belastingen op het resultaat | €15k | €52k | €23k | €29k | €5k |
| Dividenden | - | - | - | - | - |
| Totaal activa | €3,96M | €4,24M | €4,08M | €2,43M | €2,09M |
| Eigen vermogen | €869k | €870k | €854k | €614k | €451k |
| Schulden | €2,60M | €2,87M | €2,72M | €1,23M | €1,24M |
| waarvan ≤ 1 jaar | €1,41M | €1,40M | €1,39M | €821k | €802k |
| waarvan > 1 jaar | €1,19M | €1,47M | €1,33M | €407k | €434k |
| Werkkapitaal | €508k | €601k | €558k | €559k | €377k |
| Werknemers (VTE) | 5,7 | 5,2 | 6,8 | 9,0 | 7,0 |
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Current ratio | 1,36 | 1,43 | 1,40 | 1,68 | 1,47 |
| Quick ratio | 0,59 | 0,65 | 0,71 | 0,81 | 1,12 |
| Werkkapitaalratio | 12,8% | 14,2% | 13,7% | 23,0% | 18,0% |
| Solvabiliteit | 21,9% | 20,5% | 20,9% | 25,2% | 21,6% |
| Debt / equity | 3,00 | 3,30 | 3,19 | 2,00 | 0,96 |
| Langetermijnschuldgraad | 1,38 | 1,69 | 1,56 | 0,66 | 0,96 |
| Interest coverage | 4,10 | 5,18 | 8,55 | 11,39 | - |
| Bruto rentabiliteit | 28,3% | 39,2% | 18,9% | 22,3% | - |
| Netto rentabiliteit | 0,0% | 0,8% | 7,9% | 4,0% | 7,2% |
| ROA | 0,0% | 0,4% | 5,9% | 6,7% | 12,0% |
| ROE | -0,1% | 1,9% | 28,1% | 26,6% | 55,5% |
| EBITDA-marge | 14,7% | 20,4% | 14,5% | 7,6% | 7,4% |
| Klantenkrediet (DSO) | 74d | 116d | 68d | 39d | 79d |
| Leverancierskrediet (DPO) | 84d | 196d | 99d | 46d | - |
| Voorraadrotatie | 1,57 | 1,09 | 2,55 | 4,48 | - |
| Voorraaddagen (DSI) | 233d | 336d | 143d | 82d | - |
Volledige jaarrekening (27 posten)
| Post | Code | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balans, Activa | ||||||
| TOTAAL ACTIVA | 20/58 | €3,96M | €4,24M | €4,08M | €2,43M | €2,09M |
| Vaste activa | 21/28 | €2,04M | €2,24M | €2,12M | €1,05M | €908k |
| Materiële vaste activa | 22/27 | €1,55M | €1,74M | €1,63M | €556k | €410k |
| Financiële vaste activa | 28 | €495k | €495k | €495k | €495k | €498k |
| Vlottende activa | 29/58 | €1,92M | €2,00M | €1,95M | €1,38M | €1,18M |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | €1,08M | €1,09M | €964k | €713k | €280k |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | €744k | €837k | €786k | €609k | €758k |
| Liquide middelen | 54/58 | €67k | €44k | €116k | €41k | €130k |
| Balans, Passiva | ||||||
| TOTAAL PASSIVA | 10/49 | €3,96M | €4,24M | €4,08M | €2,43M | €2,09M |
| Eigen vermogen | 10/15 | €869k | €870k | €854k | €614k | €451k |
| Inbreng / kapitaal | 10/11 | €19k | €19k | €19k | €19k | - |
| Reserves | 13 | €182k | €182k | €182k | €182k | €182k |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | €668k | €669k | €653k | €413k | €250k |
| Voorzieningen en uitgestelde belastingen | 16 | €488k | €499k | €499k | €590k | €400k |
| Schulden | 17/49 | €2,60M | €2,87M | €2,72M | €1,23M | €1,24M |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | €1,19M | €1,47M | €1,33M | €407k | €434k |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | €1,41M | €1,40M | €1,39M | €821k | €802k |
| Handelsschulden op ten hoogste één jaar | 44 | €389k | €637k | €665k | €406k | €264k |
| Resultatenrekening | ||||||
| Omzet | 70 | €2,37M | €1,95M | €3,03M | €4,11M | €3,48M |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | €713k | €810k | €667k | €917k | €966k |
| Bedrijfsresultaat | 9901 | €98k | €145k | €314k | €213k | €141k |
| Financiële opbrengsten | 75 | €1k | €480 | €328 | €10k | €1k |
| Financiële kosten | 65 | €85k | €77k | €51k | €27k | €21k |
| Resultaat vóór belasting | 9903 | €14k | €68k | €263k | €192k | €116k |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | €15k | €52k | €23k | €29k | €5k |
| Resultaat van het boekjaar | 9904 | €-961 | €16k | €240k | €163k | €112k |
| Te bestemmen resultaat | 9905 | €-961 | €16k | €240k | €163k | €112k |
| NACE primair | Vervaardiging van sportartikelen(32300) |
| Rechtsvorm | BV(610) |
| Oprichtingsdatum | 11-03-2004 |
| Status | Actief |
| Postcode | 1435 |
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verd. |
|---|---|---|---|---|
| 61068A0490/00T000 | Wallonië | 3,2 ha | 1 · 8.117 m² | 13,8 m · 3 verd. |
| 92253D0280/00T002 | Wallonië | 3.539 m² | 1 · 1.594 m² | - |
| 25020A0287/00Y002 | Wallonië | 621 m² | 1 · 196 m² | 11,0 m · 2 verd. |
Wij kennen 1 Staatsblad-akte van dit bedrijf. Die is nog niet gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.
21-03-2024 Statutenwijziging
Technische details
{
"schema": "v3.2",
"act_meta": {
"extractor": "qwen3-30b-a3b"
},
"name_change": {
"new": "",
"old": "",
"changed": false
},
"seat_change": {
"changed": true
},
"object_change": {
"changed": false
},
"subject_company": {
"kbo": "0863.978.604",
"name_full": "GARDEN \u0026 POOL"
},
"legal_form_change": {
"new": "Soci\u00E9t\u00E9 \u00E0 responsabilit\u00E9 limit\u00E9e",
"old": "Soci\u00E9t\u00E9 priv\u00E9e \u00E0 responsabilit\u00E9 limit\u00E9e",
"changed": false
}
}19-03-2004 Publicatie in het Belgisch Staatsblad, Kleine wijziging
Technische details
{
"notary": {
"name": "G\u00E9rard Debouche",
"firm_city": null,
"firm_name": null,
"office_city": "Feluy",
"is_associated": false
},
"act_meta": {
"language": "mixed",
"pub_date": "2004-03-19",
"filing_date": null,
"act_kind_objet": "constitution"
},
"decision": {
"body": "constitution",
"date": "2004-03-08",
"unanimous": null
},
"agm_change": null,
"detected_kind": "constitution",
"other_address": null,
"mandate_renewal": null,
"subject_company": {
"kbo": "0863.978.604",
"name_full": "HYDRO SUD CONSTRUCT",
"legal_form": "SRL"
},
"accounts_deposit": null,
"publication_proxy": {
"kind": "none",
"org_kbo": null,
"org_name": null,
"person_name": null,
"org_rep_person_name": null
},
"co_filed_documents": [
"expedition de l\u0027acte",
"attestation bancaire"
],
"fiscal_year_change": {
"new_end_mm_dd": "31",
"old_end_mm_dd": null,
"new_start_mm_dd": "01",
"old_start_mm_dd": null,
"first_full_new_year": 2005,
"transition_period_end": "2004-12-31"
},
"liquidation_closure": null,
"officer_designation": null,
"special_procuration": null,
"is_volet_a_only_stub": false,
"vakbekwaamheid_change": null,
"should_reroute_to_category": null,
"single_shareholder_declaration": null
}| Officiële naamFR | GARDEN & POOL |