GAM STUDIOS
GAM STUDIOS is actief sinds 2014 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2024 toont een eigen vermogen van €170k en een nettoresultaat van €-24k. Het eigen vermogen krimpt met ~4% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 88% van 1936 sectorgenoten (boekjaar 2024). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,5% (zeer laag).
| Eigen vermogen | €170k |
| Netto resultaat | €-24k |
| Beter dan sector | 88% |
| Actief | 12 jaar |
Gemengd profiel: sterk in solvabiliteit, zwakker in rentabiliteit.
Alle 5 assen zijn berekend uit gegevens die Checked heeft ingelezen.
Hoe berekenen we dit?
De trend is een robuuste mediaan van alle paarsgewijze hellingen tussen de boekjaren (Theil-Sen), zodat één afwijkend jaar de lijn niet kan kapen. Voor strikt positieve reeksen rekenen we ook een loggroei-variant (samengestelde jaargroei) en kiezen we de variant die de cijfers het best beschrijft.
De zone rond de projectie is 1,8 × de mediane absolute afwijking van de trend, en verbreedt per jaar vooruit (×1 / ×1,6 / ×2,2), met een minimum van 8% van de laatste waarde. Dit is een indicatieve marge, géén statistisch betrouwbaarheidsinterval.
Een reeks waarvan de afwijkingen meer dan 35% van het niveau bedragen, is te volatiel: dan tonen we bewust géén projectie. Elke projectie veronderstelt ongewijzigd beleid en kent geen niet-publieke informatie (orderboek, contracten, financieringsrondes).
| Kengetal | Dit bedrijf | Sectormediaan | Positie in de sector |
|---|---|---|---|
| Solvabiliteit | 86,9% | 49,0% | |
| Nettoresultaat | €-24k | €5k | |
| Eigen vermogen | €170k | €41k | |
| Bruto bedrijfsmarge | €2k | €23k | |
| Totaal activa | €195k | €100k |
Cijfers per boekjaar en ratio's
| Boekjaar | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Neerlegging | microschema | microschema | microschema | microschema |
| Omzet | - | - | - | - |
| EBITDA | €-8k | €14k | €38k | €24k |
| Nettoresultaat | €-24k | €-8k | €12k | €-1k |
| Cashflow | €-9k | €13k | €33k | €24k |
| Personeelskosten | - | - | - | - |
| Belastingen op het resultaat | - | - | €4k | - |
| Dividenden | €849 | €800 | €800 | - |
| Totaal activa | €195k | €228k | €238k | €241k |
| Eigen vermogen | €170k | €195k | €203k | €192k |
| Schulden | €26k | €34k | €35k | €49k |
| waarvan ≤ 1 jaar | €24k | €31k | €28k | €38k |
| waarvan > 1 jaar | - | - | €5k | €11k |
| Werkkapitaal | €91k | €112k | €107k | €81k |
| Werknemers (VTE) | - | - | - | - |
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|
| Current ratio | 4,80 | 4,56 | 4,80 | 3,15 |
| Quick ratio | 4,80 | 4,56 | 4,80 | 3,15 |
| Werkkapitaalratio | 46,3% | 49,0% | 44,9% | 33,5% |
| Solvabiliteit | 86,9% | 85,3% | 85,4% | 79,6% |
| Debt / equity | 0,15 | 0,17 | 0,17 | 0,26 |
| Langetermijnschuldgraad | - | - | 0,02 | 0,06 |
| Interest coverage | -8,27 | 13,98 | 38,68 | 30,90 |
| Bruto rentabiliteit | - | - | - | - |
| Netto rentabiliteit | - | - | - | - |
| ROA | -12,3% | -3,3% | 5,1% | -0,5% |
| ROE | -14,1% | -3,9% | 6,0% | -0,6% |
| EBITDA-marge | - | - | - | - |
| Klantenkrediet (DSO) | - | - | - | - |
| Leverancierskrediet (DPO) | - | - | - | - |
| Voorraadrotatie | - | - | - | - |
| Voorraaddagen (DSI) | - | - | - | - |
Volledige jaarrekening (21 posten)
| Post | Code | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Balans, Activa | |||||
| TOTAAL ACTIVA | 20/58 | €195k | €228k | €238k | €241k |
| Vaste activa | 21/28 | €81k | €85k | €103k | €123k |
| Materiële vaste activa | 22/27 | €81k | €85k | €103k | €123k |
| Vlottende activa | 29/58 | €114k | €143k | €135k | €118k |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | €79k | €69k | €68k | €53k |
| Liquide middelen | 54/58 | €35k | €73k | €66k | €65k |
| Balans, Passiva | |||||
| TOTAAL PASSIVA | 10/49 | €195k | €228k | €238k | €241k |
| Eigen vermogen | 10/15 | €170k | €195k | €203k | €192k |
| Inbreng / kapitaal | 10/11 | €152k | €152k | €152k | €152k |
| Reserves | 13 | €18k | €43k | €51k | €40k |
| Schulden | 17/49 | €26k | €34k | €35k | €49k |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | - | - | €5k | €11k |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | €24k | €31k | €28k | €38k |
| Handelsschulden op ten hoogste één jaar | 44 | €17k | €8k | €615 | €12k |
| Resultatenrekening | |||||
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | €2k | €18k | €40k | €25k |
| Bedrijfsresultaat | 9901 | €-23k | €-7k | €18k | €-309 |
| Financiële kosten | 65 | €958 | €1k | €985 | €787 |
| Resultaat vóór belasting | 9903 | €-24k | €-8k | €17k | €-1k |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | - | - | €4k | - |
| Resultaat van het boekjaar | 9904 | €-24k | €-8k | €12k | €-1k |
| Te bestemmen resultaat | 9905 | €-24k | €-8k | €12k | €-1k |
| NACE primair | Geluidsopnamestudio's(59202) |
| Rechtsvorm | BVBA(015) |
| Oprichtingsdatum | 09-07-2014 |
| Status | Actief |
| Postcode | 4950 |
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verd. |
|---|---|---|---|---|
| 63080G0065/00A000 | Wallonië | 5.824 m² | - | - |
| 63080G0145/00F000 | Wallonië | 2.012 m² | 1 · 790 m² | 19,7 m · 5 verd. |
Wij kennen 3 Staatsblad-aktes van dit bedrijf. Daarvan is er nog geen enkele gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.
| Officiële naamFR | GAM STUDIOS |