Ga naar inhoud

FRANNINVEST

Actief
NVopgericht 199333 jaar actiefDriesstraat 30, 8790 Waregem, BelgiëKBO/BCE: BE 0450.480.569
Samenvatting

FRANNINVEST is actief sinds 1993 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 14.701) en een nettoresultaat van € 1.368. Het eigen vermogen blijft stabiel over de neergelegde boekjaren (±1,4% per jaar). De solvabiliteit is beter dan 8% van 11.120 sectorgenoten (NACE 68, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goed
NACE 68310
1 vestiging
Schaal
€ 69.075balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 14.701
Winst
€ 1.368
Omzet niet gepubliceerd (verkort of microschema)
Gezondheid
56 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Structuur
Moeder
MONO-USO · 100%
Jaarrekening 60 dagen vroeg0 van 5 akten gelezen
Waarom 56verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 14.701verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 69.075Liquiditeit 41,94, liquide middelen € 45.730Rechtsvorm NVToon onderbouwing

Checked score

Score 2025
56 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 52% van de sectorgenoten (NACE 68, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 4+2
eigen vermogen -21,3% van het balanstotaal
Liquiditeit 100=
kortlopende schulden 1,6% · geldmiddelen 66,2%
Rentabiliteit 42+2
rendement op activa 2,0%
Faillissementskans, 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (26.601 ondernemingen, NACE 68, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,7%hoogste waarde 12-2024: 0,7%● gelijk t.o.v. 11-2024hoogste waarde 01-2025: 0,6%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,2%▼ -0,4 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026laagste waarde 07-2026: 0,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 41,94 tegenover 21,14 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 1,6% en geldmiddelen: 66,2% van het balanstotaal), maar het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 68, micro): beter dan 10% op solvabiliteit, 98% op liquiditeit, 38% op rentabiliteit en 64% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 19-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 14.701
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 69.075
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 41,94, liquide middelen € 45.730
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Rechtsvorm NV
KBO
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit t.o.v. sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 8% van 11120 sectorgenoten (2025).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 11120 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 8%
← zwakste sterkste →
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 01-06-2026, 60 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
60 dagen vroeg
2024
59 dagen vroeg
2023
58 dagen vroeg
2022
20 dagen vroeg
2021
48 dagen vroeg
2020
54 dagen vroeg
2019
14 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 45 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 68) voor boekjaar 2024 is 7 dagen voor de termijn, en 36% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 4 juni neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
20-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema
  2. Hoogste resultaat van 2018 tot 2025netto € 1.368 ▲135%
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · verkort schema

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 14.701 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 9% op solvabiliteitsectormediaan 30,9% · 11.120 bedrijven -21,3% Bekijk
  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2018jaarrekening telkens binnen de termijn 8 jaar Bekijk
  • In handen van MONO-USO 100% Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 69.075
Winst
€ 1.368
Solvabiliteit
-21,3%
Balanstotaal▲ 0,4%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
36
Sinds
1995
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 31-12-2024Terug winstgevend
  2. 31-12-2024Liquiditeit meer dan maal 39
  3. 03-06-2024Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
NV
Activiteit
Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel…NACE 68310
Opgericht
28-06-1993
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Niet gevonden in de Peppol-lijst
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.