EBC Lambert
EBC Lambert is actief sinds 1995 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van €807k en een nettoresultaat van €384k. Het eigen vermogen groeit met ~60% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 51% van 2004 sectorgenoten (boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,7% (laag).
| Eigen vermogen | €807k |
| Netto resultaat | €384k |
| Werknemers (VTE) | 13 |
| Beter dan sector | 51% |
Uitzonderlijk profiel, sterk op vrijwel elke as.
Alle 5 assen zijn berekend uit gegevens die Checked heeft ingelezen.
Hoe berekenen we dit?
De trend is een robuuste mediaan van alle paarsgewijze hellingen tussen de boekjaren (Theil-Sen), zodat één afwijkend jaar de lijn niet kan kapen. Voor strikt positieve reeksen rekenen we ook een loggroei-variant (samengestelde jaargroei) en kiezen we de variant die de cijfers het best beschrijft.
De zone rond de projectie is 1,8 × de mediane absolute afwijking van de trend, en verbreedt per jaar vooruit (×1 / ×1,6 / ×2,2), met een minimum van 8% van de laatste waarde. Dit is een indicatieve marge, géén statistisch betrouwbaarheidsinterval.
Een reeks waarvan de afwijkingen meer dan 35% van het niveau bedragen, is te volatiel: dan tonen we bewust géén projectie. Elke projectie veronderstelt ongewijzigd beleid en kent geen niet-publieke informatie (orderboek, contracten, financieringsrondes).
| Kengetal | Dit bedrijf | Sectormediaan | Positie in de sector |
|---|---|---|---|
| Solvabiliteit | 43,7% | 42,8% | |
| Nettoresultaat | €384k | €40k | |
| Eigen vermogen | €807k | €442k | |
| Bruto bedrijfsmarge | €1,34M | €382k | |
| Personeelskosten | €753k | €586k |
Cijfers per boekjaar en ratio's
| Boekjaar | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neerlegging | volledig schema | volledig schema | volledig schema | volledig schema | volledig schema |
| Omzet | - | - | - | - | - |
| EBITDA | €567k | €383k | €29k | €651k | €121k |
| Nettoresultaat | €384k | €250k | €2k | €445k | €68k |
| Cashflow | €397k | €265k | €14k | €456k | €90k |
| Personeelskosten | €753k | €691k | €477k | €542k | - |
| Belastingen op het resultaat | €160k | €105k | €8k | €173k | €23k |
| Dividenden | - | - | - | €389k | €60k |
| Totaal activa | €1,85M | €1,22M | €1,12M | €1,23M | €1,19M |
| Eigen vermogen | €807k | €424k | €173k | €171k | €115k |
| Schulden | €1,04M | €799k | €947k | €1,06M | €1,08M |
| waarvan ≤ 1 jaar | €1,03M | €795k | €946k | €1,06M | €558k |
| waarvan > 1 jaar | - | - | - | - | €518k |
| Werkkapitaal | €768k | €404k | €143k | €131k | €64k |
| Werknemers (VTE) | 13,0 | 12,1 | 11,7 | 11,3 | 11,6 |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Current ratio | 1,74 | 1,51 | 1,15 | 1,12 | 1,11 |
| Quick ratio | 1,53 | 1,17 | 0,91 | 0,76 | 1,01 |
| Werkkapitaalratio | 41,5% | 33,0% | 12,8% | 10,6% | 5,4% |
| Solvabiliteit | 43,7% | 34,6% | 15,5% | 13,9% | 9,7% |
| Debt / equity | 1,29 | 1,89 | 5,46 | 6,21 | 4,50 |
| Langetermijnschuldgraad | - | - | - | - | 4,50 |
| Interest coverage | 61,76 | 27,30 | 3,96 | 28,79 | - |
| Bruto rentabiliteit | - | - | - | - | - |
| Netto rentabiliteit | - | - | - | - | - |
| ROA | 20,8% | 20,5% | 0,2% | 36,1% | 5,7% |
| ROE | 47,5% | 59,1% | 1,3% | 260,1% | 58,9% |
| EBITDA-marge | - | - | - | - | - |
| Klantenkrediet (DSO) | - | - | - | - | - |
| Leverancierskrediet (DPO) | - | - | - | - | - |
| Voorraadrotatie | - | - | - | - | - |
| Voorraaddagen (DSI) | - | - | - | - | - |
Volledige jaarrekening (26 posten)
| Post | Code | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balans, Activa | ||||||
| TOTAAL ACTIVA | 20/58 | €1,85M | €1,22M | €1,12M | €1,23M | €1,19M |
| Vaste activa | 21/28 | €47k | €24k | €31k | €40k | €570k |
| Immateriële vaste activa | 21 | €2k | - | - | - | - |
| Materiële vaste activa | 22/27 | €45k | €23k | €31k | €40k | €568k |
| Financiële vaste activa | 28 | €407 | €207 | €207 | €207 | €2k |
| Vlottende activa | 29/58 | €1,80M | €1,20M | €1,09M | €1,19M | €622k |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | €217k | €272k | €233k | €381k | €56k |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | €1,02M | €832k | €817k | €577k | €546k |
| Liquide middelen | 54/58 | €537k | €68k | €15k | €161k | €7k |
| Balans, Passiva | ||||||
| TOTAAL PASSIVA | 10/49 | €1,85M | €1,22M | €1,12M | €1,23M | €1,19M |
| Eigen vermogen | 10/15 | €807k | €424k | €173k | €171k | €115k |
| Inbreng / kapitaal | 10/11 | €8k | €8k | €8k | €8k | - |
| Reserves | 13 | €99k | €99k | €99k | €99k | €101k |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | €700k | €316k | €66k | €64k | €8k |
| Schulden | 17/49 | €1,04M | €799k | €947k | €1,06M | €1,08M |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | - | - | - | - | €518k |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | €1,03M | €795k | €946k | €1,06M | €558k |
| Handelsschulden op ten hoogste één jaar | 44 | €537k | €382k | €557k | €644k | €169k |
| Resultatenrekening | ||||||
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | €1,34M | €1,09M | €531k | €1,22M | €595k |
| Bedrijfsresultaat | 9901 | €553k | €369k | €17k | €640k | €98k |
| Financiële opbrengsten | 75 | €0 | €100 | €1 | - | €423 |
| Financiële kosten | 65 | €9k | €14k | €7k | €23k | €11k |
| Resultaat vóór belasting | 9903 | €544k | €355k | €10k | €618k | €88k |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | €160k | €105k | €8k | €173k | €23k |
| Resultaat van het boekjaar | 9904 | €384k | €250k | €2k | €445k | €65k |
| Te bestemmen resultaat | 9905 | €384k | €250k | €2k | €445k | €65k |
| NACE primair | Algemene elektrotechnische installatiewerken(43211) |
| Rechtsvorm | BV(610) |
| Oprichtingsdatum | 18-10-1995 |
| Status | Actief |
| Postcode | 6220 |
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verd. |
|---|---|---|---|---|
| 52021C0344/00X000 | Wallonië | 3.053 m² | 1 · 1.258 m² | - |
| 52066B0348/00R000 | Wallonië | 366 m² | 1 · 56 m² | 11,0 m · 3 verd. |
Wij kennen 6 Staatsblad-aktes van dit bedrijf. Daarvan is er nog geen enkele gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.
| Officiële naamFR | EBC Lambert |