Checked.be
Actief
BE 0671.589.792BVBA
DYNAMIC RESEARCH SOLUTION
Bergense Steenweg 950-952 ·1070 Anderlecht, België· 9 jaar actief
Sector: Organisatie van congressen en beurzen
(82300)
Conclusie
DYNAMIC RESEARCH SOLUTION is actief sinds 2017 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2024 toont een negatief eigen vermogen (€-79k) en een nettoresultaat van €-92k. De cijfers schommelen te sterk van jaar tot jaar voor een betrouwbare trendprojectie. De solvabiliteit is beter dan 10% van 9520 sectorgenoten (boekjaar 2024). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,2% (laag).
Op basis van Staatsblad, KBO en 4 jaarrekeningen.
Kerncijfers
| Eigen vermogen | €-79k |
| Netto resultaat | €-92k |
| Beter dan sector | 10% |
| Actief | 9 jaar |
Financieel profiel
57
/ 100
Gemengd profiel: sterk in rentabiliteit, zwakker in gezondheid.
Alle 5 assen zijn berekend uit gegevens die Checked heeft ingelezen.
Gezondheid
12
Rentabiliteit
100
Solvabiliteit
40
Groei
32
Stabiliteit
100
Faillissementskans (12 mnd)
Risicobeoordeling
0 / 100
Laag risicoVertrouwenssignalen
Meer dan 3 jaar actief
Opgericht in 2017, ouder dan de statistisch meest kwetsbare eerste 3 jaar.
Geen juridische incidenten
Geen faillissement, reorganisatie of voorlopig bewind in het Belgisch Staatsblad, en het KBO-register vermeldt een normale rechtstoestand.
Administratieve waarschuwingen
Geen schrappingen gevonden in de KBO-publicaties die we verwerkten. Die reeks start in 2021 en heeft gaten, dus dit is geen bevestiging dat er niets is.
Checked score
12
/ 100
Kritiek
Berekend uit 5 van de 6 factoren die dit model weegt. De overige zijn niet af te leiden uit de neergelegde cijfers of vereisen een vorig boekjaar om mee te vergelijken.
Indicatieve kredietlimiet
Geen krediet
negatief eigen vermogen of te zwakke cijfers
Scoregeschiedenis
86
2021
27
2022
53
2023
12
2024
zuiver financieel, excl. actuele insolventiesignalen
Onderdelen van de score
Liquiditeit
Current ratio 0.81 (< 1.0)
-10
Eigen vermogen
Negatief eigen vermogen
-25
Rendement
ROE 117% (≥ 10%)
+10
Rentedekking
Interest coverage -2359.3× (< 1.5×)
-10
Winsttrend
Nettowinst daalt YoY
-3
Berekend door Checked uit de NBB-jaarrekening over boekjaar 2024. Indicatief, geen kredietadvies.
Financiële kerncijfers
Jaarrekening neergelegd op 21-11-2025 bij NBB · boekjaar 2024 · microschema
Sectorvergelijking
Boekjaar 2024 · NACE 82 · vergeleken binnen hetzelfde schematype (microschema)
| Kengetal | Dit bedrijf | Sectormediaan | Positie in de sector |
|---|---|---|---|
| Solvabiliteit | -21,8% | 50,9% | |
| Nettoresultaat | €-92k | €14k | |
| Eigen vermogen | €-79k | €57k | |
| Bruto bedrijfsmarge | €-86k | €37k | |
| Personeelskosten | €1k | €30k |
€-88k
-
21-24
€-92k
-5124,0%
21-24
€-89k
-
21-24
€363k
+76,4%
21-24
€-79k
-
21-24
€-83k
-
21-24
€1k
-94,9%
21-24
€2k
-70,9%
21-24
€442k
+130,0%
21-24
€442k
+130,0%
21-24
0,81
-22,2%
21-24
0,81
-22,2%
21-24
-21,8%
-
21-24
-5,59
-
21-24
117,1%
-
21-24
-25,5%
-2860,8%
21-24
-2359,34
-
21-24
Cijfers per boekjaar en ratio's
Verandering t.o.v. het vorige boekjaar, kleur volgens richting (groen = gunstig).
| Boekjaar | 2024 Δ | 2023 Δ | 2022 Δ | 2021 Δ |
|---|---|---|---|---|
| Neerlegging | microschema | microschema | volledig schema | volledig schema |
| Omzet | - | - | - | - |
| EBITDA | - | - | - | - |
| Nettoresultaat | -5124,0% | +90,6% | - | - |
| Cashflow | - | - | - | - |
| Personeelskosten | - | - | - | - |
| Belastingen op het resultaat | -70,9% | +1,3% | - | - |
| Dividenden | - | - | - | - |
| Totaal activa | +76,4% | -36,7% | +317,4% | - |
| Eigen vermogen | - | -11,6% | -55,2% | - |
| Schulden | +130,0% | -37,9% | +608,9% | - |
| waarvan ≤ 1 jaar | +130,0% | -37,9% | +608,9% | - |
| waarvan > 1 jaar | - | - | - | - |
| Werkkapitaal | - | +39,1% | -72,0% | - |
| Werknemers (VTE) | - | - | - | - |
Let op: deze jaren staan niet op dezelfde basis. De neergelegde schema's verschillen (microschema, volledig schema), dus de kolommen zijn niet zonder meer vergelijkbaar.
Ratio's (berekend)
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|
| Current ratio | 0,81 | 1,05 | 1,02 | 1,52 |
| Quick ratio | 0,81 | 1,05 | 1,02 | 1,52 |
| Werkkapitaalratio | -22,8% | 4,3% | 1,9% | 29,0% |
| Solvabiliteit | -21,8% | 6,6% | 4,7% | 43,9% |
| Debt / equity | -5,59 | 14,19 | 20,20 | 1,28 |
| Langetermijnschuldgraad | - | - | - | - |
| Interest coverage | -2359,34 | 14,64 | -2,33 | 31,48 |
| Bruto rentabiliteit | - | - | - | - |
| Netto rentabiliteit | - | - | - | - |
| ROA | -25,5% | -0,9% | -5,8% | 83,1% |
| ROE | 117,1% | -13,1% | -123,0% | 189,2% |
| EBITDA-marge | - | - | - | - |
| Klantenkrediet (DSO) | - | - | - | - |
| Leverancierskrediet (DPO) | - | - | - | 8d |
| Voorraadrotatie | - | - | - | - |
| Voorraaddagen (DSI) | - | - | - | - |
Balanssamenstelling 2024
Volledige jaarrekening (22 posten)
Neergelegde balans en resultatenrekening, zoals ingediend bij de NBB.
| Post | Code | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Balans, Activa | |||||
| TOTAAL ACTIVA | 20/58 | €363k | €205k | €324k | €78k |
| Vaste activa | 21/28 | €4k | €5k | €9k | €12k |
| Materiële vaste activa | 22/27 | €4k | €5k | €9k | €12k |
| Vlottende activa | 29/58 | €359k | €201k | €315k | €66k |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | €254k | €199k | €313k | €38k |
| Liquide middelen | 54/58 | €88k | €1k | €2k | €28k |
| Balans, Passiva | |||||
| TOTAAL PASSIVA | 10/49 | €363k | €205k | €324k | €78k |
| Eigen vermogen | 10/15 | €-79k | €14k | €15k | €34k |
| Inbreng / kapitaal | 10/11 | €19k | €19k | €19k | €19k |
| Reserves | 13 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | €-99k | €-7k | €-5k | €14k |
| Schulden | 17/49 | €442k | €192k | €309k | €44k |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | €442k | €192k | €309k | €44k |
| Handelsschulden op ten hoogste één jaar | 44 | €422k | €173k | €282k | €934 |
| Resultatenrekening | |||||
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | €-86k | €9k | €-4k | €112k |
| Bedrijfsresultaat | 9901 | €-91k | €4k | €-10k | €67k |
| Financiële opbrengsten | 75 | €14 | €41 | - | - |
| Financiële kosten | 65 | €37 | €588 | €3k | €2k |
| Resultaat vóór belasting | 9903 | €-91k | €4k | €-13k | €65k |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | €2k | €6k | €6k | - |
| Resultaat van het boekjaar | 9904 | €-92k | €-2k | €-19k | €65k |
| Te bestemmen resultaat | 9905 | €-92k | €-2k | €-19k | €65k |
Juridische structuur
| NACE primair | Organisatie van congressen en beurzen(82300) |
| Rechtsvorm | BVBA(015) |
| Oprichtingsdatum | 17-02-2017 |
| Status | Actief |
| Postcode | 1070 |
Vestigingseenheden
DYNAMIC RESEARCH SOLUTION
sinds 20172.301.887.697
Vastgoedvoetafdruk
Brussel
2
(100%)
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verd. |
|---|---|---|---|---|
| 21306D0354/00V000 | Brussel | 966 m² | 1 · 739 m² | 15,8 m · 4 verd. |
| 21306D0340/00H005 | Brussel | 286 m² | 1 · 285 m² | 11,6 m · 2 verd. |
Methodologie
via maatschappelijke zetel: 1 · via vestigingseenheden: 1
2 van 2 percelen met exacte adresmatch; de overige zijn indicatief.
Koppeling op basis van adresgegevens, dit is géén bewijs van eigendom.
Updates
2026
11-03
Staatsblad-akte
Zetelwijziging
2025
21-11
NBB-neerlegging
Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2024 · microschema · 113 dagen te laat
30-10
Staatsblad-akte
Zetelwijziging
v3.2
2024
31-12
Financieel
Zwakste boekjaarnetto €-92k
Nettoresultaat zakt naar €-92k, het laagste van de reeks.
06-11
NBB-neerlegging
Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2023 · microschema · 98 dagen te laat
2023
23-10
NBB-neerlegging
Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2022 · volledig schema · 84 dagen te laat
2022
22-06
NBB-neerlegging
Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2021 · volledig schema
2021
25-11
NBB-neerlegging
Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2020 · volledig schema · 117 dagen te laat
15-11
NBB-neerlegging
Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2018 · volledig schema · 838 dagen te laat
17-02
NBB-neerlegging
Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2019 · volledig schema · 201 dagen te laat
2017
21-02
Staatsblad-akte
Oprichting
oprichting
Financiële mijlpaalStaatsblad-akteNBB-neerleggingFinanciële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.
Leesdekking Belgisch Staatsblad
Wij kennen 4 Staatsblad-aktes van dit bedrijf. Daarvan is er nog geen enkele gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.
Belgisch Staatsblad, aktes
Adresverloop · 2
11-03-2026
Zetelwijziging
30-10-2025
v3.2
Alle aktes · 3
bijgewerkt 5 maanden geleden
2026
11-03-2026 Zetelverplaatsing naar Bruxelles
- Chaussée de Mons 950-952, 1070 Anderlecht
Technische details
{
"events": [
{
"kind": "zetel_transfer",
"seat_type": "siege_social",
"new_address": {
"raw": "Chauss\u00E9e de Mons 950-952, 1070 Anderlecht",
"city": "Bruxelles",
"region": "brussels_hoofdstedelijk_gewest",
"street": "Chauss\u00E9e de Mons",
"country": "BE",
"postcode": "1070",
"box_number": null,
"street_number": "950-952",
"locality_suffix": "(Anderlecht)"
},
"old_address": null,
"effective_date": null,
"evidence_quote": "",
"region_changed": false,
"is_statute_change": true,
"nationality_change": false,
"old_address_source": "inferred",
"statute_clause_text": null,
"statute_article_number": null,
"effective_date_qualifier": "not_specified",
"statutaire_vs_werkelijke": null,
"linguistic_region_changed": false,
"court_jurisdiction_changed": false,
"effective_date_is_approximate": false
}
],
"notary": {
"name": null,
"firm_city": null,
"firm_name": null,
"office_city": "Bruxelles",
"is_associated": false
},
"act_meta": {
"language": "mixed",
"pub_date": "2026-03-11",
"filing_date": "2026-03-04",
"act_kind_objet": "Objet de l\u0027acte:"
},
"decision": {
"body": "algemene_vergadering",
"date": "2026-02-23",
"unanimous": true
},
"subject_company": {
"kbo": "0671.589.792",
"name_full": "Dynamic Research Solution",
"legal_form": "SRL"
},
"publication_proxy": {
"kind": "person",
"org_kbo": null,
"org_name": null,
"person_name": "Maimouni Mourad",
"org_rep_person_name": null,
"person_role_at_subject": null
},
"co_filed_documents": []
}2025
30-10-2025 Zetelverplaatsing van Bruxelles naar Anderlecht
- Avenue des Liserons 3, 1020 Bruxelles → Chaussée de Mons 850, 1070 Anderlecht
Samenvatting:
v3.2
Technische details
{
"events": [
{
"kind": "zetel_transfer",
"seat_type": "statutaire",
"new_address": {
"city": "Anderlecht",
"region": "Brussels",
"street": "Chauss\u00E9e de Mons",
"country": "BE",
"postcode": "1070",
"box_number": null,
"street_number": "850"
},
"old_address": {
"city": "Bruxelles",
"region": "Brussels",
"street": "Avenue des Liserons",
"country": "BE",
"postcode": "1020",
"box_number": "6",
"street_number": "3"
},
"effective_date": "2025-10-03",
"evidence_quote": "1. Le transfert de si\u00E8ge vers Chauss\u00E9e de Mons 850, 1070 Anderlecht."
}
],
"schema": "v3.2",
"act_meta": {
"model_id": 36,
"extractor": "constrained-core-35b"
},
"subject_company": {
"kbo": "0671.589.792",
"name_full": "DYNAMIC RESEARCH SOLUTION, EN ABREGE : DRS GROUP",
"legal_form": "SPRL"
}
}2017
21-02-2017 Oprichting van een SNC
Samenvatting:
oprichting
Technische details
{
"kind": "oprichting",
"seat": "1020 Bruxelles, avenue des Liserons, 3 bo\u00EEte 6",
"schema": "v3.2",
"act_meta": {
"model_id": 36,
"extractor": "constrained-core-35b"
},
"founders": [
{
"org": null,
"kind": "natural_person",
"person": {
"dob": "1979-04-25",
"name": "Monsieur MAIMOUNI Mourad",
"niss": null,
"address": "1020 Bruxelles, avenue des Liserons, 3/6"
},
"share_class": "Ordinary",
"partner_role": null,
"holder_org_kbo": null,
"holder_org_name": null,
"contribution_type": "cash",
"amount_paid_in_eur": 6138,
"holder_person_name": "Monsieur MAIMOUNI Mourad",
"is_subscriber_only": false,
"n_shares_subscribed": 99,
"amount_subscribed_eur": 18414,
"is_anonymous_silent_partner": false
},
{
"org": null,
"kind": "natural_person",
"person": {
"dob": "1995-07-29",
"name": "Monsieur MAIMOUNI Soufiane",
"niss": null,
"address": "1000 Bruxelles, rue de la Buanderie, 3/8"
},
"share_class": "Ordinary",
"partner_role": null,
"holder_org_kbo": null,
"holder_org_name": null,
"contribution_type": "cash",
"amount_paid_in_eur": 62,
"holder_person_name": "Monsieur MAIMOUNI Soufiane",
"is_subscriber_only": false,
"n_shares_subscribed": 1,
"amount_subscribed_eur": 186,
"is_anonymous_silent_partner": false
}
],
"capital_eur": 18600,
"subject_company": {
"kbo": "0671.589.792",
"name_full": "DYNAMIC RESEARCH SOLUTION",
"legal_form": "SNC"
},
"initial_directors": [],
"incorporation_date": "2017-02-16",
"post_incorporation_mandates": []
}Krediet-advies
Ondernemingsgegevens (KBO)
Activiteiten
Organisatie van congressen en beurzen82300Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies70200Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering70220Exploitatie van schouwburgen, concertzalen en dergelijke90311Overige recreatie- en ontspanningsactiviteiten, neg93299
Namen & handelsnamen
| Officiële naamFR | DYNAMIC RESEARCH SOLUTION |
| AfkortingFR | DRS GROUP |
Vergelijkbare bedrijven
PARCOURS PARCOEURS
BE 0763.428.897 · Lier
GM Events & Projects
BE 0822.895.738 · Zonhoven
Domaine du Château du Biez
BE 0757.851.397 · Péruwelz
SPEAKERSBASE
BE 0664.479.494 · Brugge
A.L. CO.
BE 0870.233.916 · Temse