DEBOFIN
DEBOFIN is actief sinds 1997 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van €478k en een nettoresultaat van €16k. Het eigen vermogen groeit met ~6,8% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 82% van 7538 sectorgenoten (boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,2% (zeer laag).
| Eigen vermogen | €478k |
| Netto resultaat | €16k |
| Beter dan sector | 82% |
| Actief | 28 jaar |
Sterk profiel, met solvabiliteit als uitschieter.
Alle 5 assen zijn berekend uit gegevens die Checked heeft ingelezen.
Hoe berekenen we dit?
De trend is een robuuste mediaan van alle paarsgewijze hellingen tussen de boekjaren (Theil-Sen), zodat één afwijkend jaar de lijn niet kan kapen. Voor strikt positieve reeksen rekenen we ook een loggroei-variant (samengestelde jaargroei) en kiezen we de variant die de cijfers het best beschrijft.
De zone rond de projectie is 1,8 × de mediane absolute afwijking van de trend, en verbreedt per jaar vooruit (×1 / ×1,6 / ×2,2), met een minimum van 8% van de laatste waarde. Dit is een indicatieve marge, géén statistisch betrouwbaarheidsinterval.
Een reeks waarvan de afwijkingen meer dan 35% van het niveau bedragen, is te volatiel: dan tonen we bewust géén projectie. Elke projectie veronderstelt ongewijzigd beleid en kent geen niet-publieke informatie (orderboek, contracten, financieringsrondes).
| Kengetal | Dit bedrijf | Sectormediaan | Positie in de sector |
|---|---|---|---|
| Solvabiliteit | 83,4% | 50,9% | |
| Nettoresultaat | €16k | €16k | |
| Eigen vermogen | €478k | €58k | |
| Bruto bedrijfsmarge | €43k | €40k | |
| Totaal activa | €573k | €140k |
Cijfers per boekjaar en ratio's
| Boekjaar | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neerlegging | microschema | microschema | microschema | microschema | microschema |
| Omzet | - | - | - | - | - |
| EBITDA | €41k | €57k | €97k | €105k | €119k |
| Nettoresultaat | €16k | €27k | €55k | €69k | €77k |
| Cashflow | €29k | €42k | €70k | €85k | €94k |
| Personeelskosten | - | - | - | - | - |
| Belastingen op het resultaat | €11k | €14k | €24k | €31k | €25k |
| Dividenden | - | - | - | €57k | - |
| Totaal activa | €573k | €575k | €570k | €599k | €599k |
| Eigen vermogen | €478k | €462k | €435k | €380k | €368k |
| Schulden | €65k | €81k | €101k | €182k | €191k |
| waarvan ≤ 1 jaar | €24k | €28k | €34k | €94k | €81k |
| waarvan > 1 jaar | €40k | €53k | €66k | €88k | €110k |
| Werkkapitaal | €304k | €289k | €267k | €217k | €217k |
| Werknemers (VTE) | - | - | - | - | - |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Current ratio | 13,47 | 11,26 | 8,77 | 3,30 | 3,68 |
| Quick ratio | 13,47 | 11,26 | 8,77 | 3,30 | 3,68 |
| Werkkapitaalratio | 53,0% | 50,2% | 46,8% | 36,1% | 36,2% |
| Solvabiliteit | 83,4% | 80,3% | 76,2% | 63,4% | 61,5% |
| Debt / equity | 0,13 | 0,17 | 0,23 | 0,48 | 0,52 |
| Langetermijnschuldgraad | 0,08 | 0,11 | 0,15 | 0,23 | 0,30 |
| Interest coverage | 10,49 | 9,99 | 15,67 | 32,35 | 40,09 |
| Bruto rentabiliteit | - | - | - | - | - |
| Netto rentabiliteit | - | - | - | - | - |
| ROA | 2,8% | 4,7% | 9,6% | 11,5% | 12,9% |
| ROE | 3,4% | 5,9% | 12,6% | 18,1% | 20,9% |
| EBITDA-marge | - | - | - | - | - |
| Klantenkrediet (DSO) | - | - | - | - | - |
| Leverancierskrediet (DPO) | - | - | - | - | - |
| Voorraadrotatie | - | - | - | - | - |
| Voorraaddagen (DSI) | - | - | - | - | - |
Volledige jaarrekening (24 posten)
| Post | Code | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balans, Activa | ||||||
| TOTAAL ACTIVA | 20/58 | €573k | €575k | €570k | €599k | €599k |
| Vaste activa | 21/28 | €245k | €258k | €269k | €289k | €301k |
| Materiële vaste activa | 22/27 | €245k | €258k | €269k | €289k | €301k |
| Vlottende activa | 29/58 | €328k | €317k | €301k | €310k | €298k |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | €218k | €217k | €204k | €212k | €202k |
| Liquide middelen | 54/58 | €107k | €98k | €95k | €98k | €96k |
| Balans, Passiva | ||||||
| TOTAAL PASSIVA | 10/49 | €573k | €575k | €570k | €599k | €599k |
| Eigen vermogen | 10/15 | €478k | €462k | €435k | €380k | €368k |
| Inbreng / kapitaal | 10/11 | €19k | €19k | €19k | €19k | €19k |
| Reserves | 13 | €460k | €443k | €416k | €154k | €143k |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | - | - | - | €207k | €207k |
| Voorzieningen en uitgestelde belastingen | 16 | €30k | €32k | €35k | €37k | €40k |
| Schulden | 17/49 | €65k | €81k | €101k | €182k | €191k |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | €40k | €53k | €66k | €88k | €110k |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | €24k | €28k | €34k | €94k | €81k |
| Handelsschulden op ten hoogste één jaar | 44 | €4k | €3k | €1k | €1k | €7k |
| Resultatenrekening | ||||||
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | €43k | €59k | €99k | €106k | €121k |
| Bedrijfsresultaat | 9901 | €28k | €43k | €82k | €88k | €102k |
| Financiële opbrengsten | 75 | €1k | €2k | €198 | €12k | - |
| Financiële kosten | 65 | €4k | €6k | €6k | €3k | €3k |
| Resultaat vóór belasting | 9903 | €25k | €39k | €76k | €97k | €99k |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | €11k | €14k | €24k | €31k | €25k |
| Resultaat van het boekjaar | 9904 | €16k | €27k | €55k | €69k | €77k |
| Te bestemmen resultaat | 9905 | €22k | €34k | €63k | €76k | €85k |
| NACE primair | Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren(82100) |
| Rechtsvorm | BV(610) |
| Oprichtingsdatum | 23-09-1997 |
| Status | Actief |
| Postcode | 8470 |
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verd. |
|---|---|---|---|---|
| 35019B0248/00Z002 | Vlaanderen | 498 m² | 1 · 137 m² | 6,5 m · 2 verd. |
Wij kennen 4 Staatsblad-aktes van dit bedrijf. Daarvan is er nog geen enkele gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.
01-12-2023 VERHAEGHE Greet Annelies Antoinette Pierre herbenoemd als bestuurder
- VERHAEGHE Greet Annelies Antoinette Pierre, Bestuurder
Technische details
{
"events": [
{
"kind": "director_renew",
"role": "bestuurder",
"person": {
"rrn": null,
"name": "VERHAEGHE Greet Annelies Antoinette Pierre",
"address": null,
"birth_date": null,
"profession": null,
"birth_place": null
},
"reason": null,
"subkind": "renewal",
"via_org": null,
"statutory": "statutair",
"compensated": false,
"effective_date": null,
"evidence_quote": "",
"decharge_status": null,
"mandate_duration": {
"kind": "indefinite",
"value": null
},
"rep_rotation_new_rep": null,
"rep_rotation_old_rep": null,
"effective_date_qualifier": "immediate"
}
],
"notary": {
"name": "Frederik Vandenbriele",
"firm_city": null,
"firm_name": null,
"office_city": "Oostende",
"is_associated": false
},
"act_meta": {
"language": "nl",
"pub_date": "2023-12-01",
"filing_date": "2023-11-29",
"act_kind_objet": "Onderwerp akte:"
},
"decisions": [
{
"body": "algemene_vergadering",
"date": "2023-10-27",
"unanimous": null
},
{
"body": "algemene_vergadering",
"date": "2023-10-27",
"unanimous": null
},
{
"body": "algemene_vergadering",
"date": "2023-10-27",
"unanimous": null
},
{
"body": "algemene_vergadering",
"date": "2023-10-27",
"unanimous": null
},
{
"body": "algemene_vergadering",
"date": "2023-10-27",
"unanimous": null
},
{
"body": "algemene_vergadering",
"date": "2023-10-27",
"unanimous": null
}
],
"is_correction": false,
"subject_company": {
"kbo": "0461.498.581",
"name_full": "DEBOFIN",
"legal_form": "BV"
},
"publication_proxy": {
"kind": "person",
"org_kbo": null,
"org_name": null,
"person_name": "Frederik Vandenbriele",
"org_rep_person_name": null,
"person_role_at_subject": "Notaris"
},
"co_filed_documents": [
"expeditie",
"geco\u00F6rdineerde statuten",
"volmachten"
],
"corrected_publication_numac": null
}| Officiële naamNL | DEBOFIN |