Ga naar inhoud

DE NIEUWE STEEG

Actief
BVopgericht 200521 jaar actiefHof van 't Henneken 2, 8800 Roeselare, BelgiëKBO/BCE: BE 0873.588.334
Samenvatting

DE NIEUWE STEEG is actief sinds 2005 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2026 toont een eigen vermogen van € 7.793 en een nettoresultaat van € 97.607. De cijfers schommelen te sterk van jaar tot jaar voor een betrouwbare trendprojectie. De solvabiliteit is beter dan 27% van 222 sectorgenoten (NACE 68, boekjaar 2026). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,8% (laag).

Overzicht

Activiteit
Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goed
NACE 68310
1 vestiging
Schaal
€ 62.970balanstotaal 2026
Eigen vermogen
€ 7.793
Winst
€ 97.607
Omzet niet gepubliceerd (verkort of microschema)
Gezondheid
69 Gezond Checked score 2026
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,8%
Structuur
Jaarrekening 44 dagen vroeg1 van 6 akten gelezen
Waarom 69verhoogt risico1 van de laatste 3 te laatLiquiditeit 1,03, liquide middelen € 32verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 62.970Opgericht in 2005Toon onderbouwing

Checked score

Score 2026
69 / 100
Gezond
Kans in deze klasse: 0,55% tot 1,5%
Financieel beter dan 56% van de sectorgenoten (NACE 68, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2025
Gemiddeld
Solvabiliteit 37+37
eigen vermogen 12,4% van het balanstotaal
Liquiditeit 2+2
kortlopende schulden 87,6% · geldmiddelen 0,1%
Rentabiliteit 100+100
rendement op activa 155,0%
Faillissementskans, 12 maanden
0,8% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 8 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (26.597 ondernemingen, NACE 68, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 1,6% 12-2024: 0,4%▼ -1,2 procentpunten t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 03-2025laagste waarde 05-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 04-2025laagste waarde 06-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,4%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,6%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,8%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 10-2025 12-2025: 1,0%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 11-2025 01-2026: 1,3%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 12-2025 02-2026: 1,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 01-2026 03-2026: 3,3%▲ +1,9 procentpunten t.o.v. 02-2026hoogste waarde 04-2026: 3,3%● gelijk t.o.v. 03-2026hoogste waarde 05-2026: 3,3%● gelijk t.o.v. 04-2026hoogste waarde 06-2026: 3,3%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 3,3%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 3,2%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 3,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,8%▼ -2,3 procentpunten t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 500 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit krap (liquiditeitsratio 1,03 tegenover 0,31 in 2025, onder de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 87,6% en geldmiddelen: 0,1% van het balanstotaal), en 87,6% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 68, micro): beter dan 33% op solvabiliteit, 5% op liquiditeit, 95% op rentabiliteit en 92% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 17-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 62.970
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · 1 van de laatste 3 te laat
NBB · neerleggingen
verhoogt risico · Liquiditeit 1,03, liquide middelen € 32
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Opgericht in 2005
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-03-2026 moest tegen 31-10-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 17-09-2026, 44 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2026
44 dagen vroeg
2025
103 dagen te laat
2024
22 dagen te laat
2023
27 dagen te laat
2022
24 dagen te laat
2021
401 dagen te laat
2020
118 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 93 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 68) voor boekjaar 2024 is 7 dagen voor de termijn, en 36% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-03-2027 en moet uiterlijk op 31-10-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 24 november neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 68 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
18-10-2026 vandaag31-03-2027 einde boekjaar31-10-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2026 · microschema
  2. Terug winstgevendnetto € 97.607
  3. Liquiditeit meer dan verdrievoudigdliquiditeit 1,03

Opvallend

  • Positief: Terug winstgevend in 2026na -€ 9.316 in 2025 € 97.607 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 15% op eigen vermogensectormediaan € 139.222 · 222 bedrijven € 7.793 Bekijk
  • Balanstotaal 20266 boekjaren neergelegd € 62.970 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2026
Balanstotaal
€ 62.970
Winst
€ 97.607
Solvabiliteit
12,4%
Balanstotaal▲ 28,1%
Nettoresultaat
20192026
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
26
Sinds
2007
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-10-2027
  1. 11-02-2026Jaarrekening neergelegd
  2. 22-11-2024Jaarrekening neergelegd
  3. 21-10-2024Statutenwijziging · Naam
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel…NACE 68310
Opgericht
02-05-2005
Boekjaar eindigt
31-03
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.