Ga naar inhoud

de Marketeer

Actief
BVopgericht 200719 jaar actiefFranklin Rooseveltlaan 21, 9000 Gent, BelgiëKBO/BCE: BE 0888.445.764
Samenvatting

de Marketeer is actief sinds 2007 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 130.575 en een nettoresultaat van -€ 3.338. Het eigen vermogen blijft stabiel over de neergelegde boekjaren (±2,5% per jaar). De solvabiliteit is beter dan 95% van 8.454 sectorgenoten (NACE 73, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,0% (laag).

Overzicht

Activiteit
Markt- en opinieonderzoek
NACE 73200
1 vestiging
Schaal
€ 133.920balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 130.575
Verlies
-€ 3.338
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
67 Gezond Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,0%
Structuur
Jaarrekening 19 dagen vroeg1 van 3 akten gelezen
Waarom 67verhoogt risico2 zetelwijzigingen in 24 maandenverlaagt risicoLiquiditeit 37,94, liquide middelen € 50.948Eigen vermogen € 130.575 (97,5% van het balanstotaal)Sector Reclame & marktonderzoek (NACE 73)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
67 / 100
Gezond
Kans in deze klasse: 0,55% tot 1,5%
Financieel beter dan 63% van de sectorgenoten (NACE 73, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 100=
eigen vermogen 97,5% van het balanstotaal
Liquiditeit 98-2
kortlopende schulden 2,4% · geldmiddelen 38,0%
Rentabiliteit 66+66
rendement op activa -2,5%
Faillissementskans, 12 maanden
1,0% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (11.206 ondernemingen, NACE 73, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,1% 12-2024: 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2025laagste waarde 05-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,1%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,8%▲ +0,7 procentpunt t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,7%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,8%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 1,0%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 09-2026hoogste waarde
Krediet tot € 8.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 37,94 tegenover 38,31 in 2024; kortlopende schulden: 2,4% en geldmiddelen: 38% van het balanstotaal), en 2,5% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 73, micro): beter dan 87% op solvabiliteit, 91% op liquiditeit, 35% op rentabiliteit en 38% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 11-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · 2 zetelwijzigingen in 24 maanden
Staatsblad
verlaagt risico · Liquiditeit 37,94, liquide middelen € 50.948
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 130.575 (97,5% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector Reclame & marktonderzoek (NACE 73)
KBO
verhoogt risico · Aanhoudend verlies
Twee opeenvolgende verliesjaren (2024 en 2025); ook het eigen vermogen is lager. Kan wijzen op structurele druk op de rendabiliteit.
NBB · jaarrekening 2025
Nettoresultaat per boekjaar
19202122232425
2019 tot 2025 · laatste jaar -€ 3.338
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-03-2025 moest tegen 31-10-2025 zijn neergelegd en werd neergelegd op 12-10-2025, 19 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
19 dagen vroeg
2024
6 dagen vroeg
2023
5 dagen vroeg
2022
op de dag
2021
2 dagen vroeg
2020
27 dagen te laat
2019
op de dag
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 1 dag voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 73) voor boekjaar 2024 is 6 dagen voor de termijn, en 36% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het boekjaar dat op 31-03-2026 afsloot, moet uiterlijk op 31-10-2026 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 26 oktober neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
31-03-2026 einde boekjaar12-10-2026 vandaag31-10-2026 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Maatschappelijke zetelZetelverplaatsing · Bestuurder in functie
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema

Opvallend

  • Positief: Bij de beste 5% op solvabiliteitsectormediaan 53,5% · 8.454 bedrijven 97,5% Bekijk
  • Let op: 2 jaar op rij verliesverlies boekjaar 2025 -€ 3.338 Bekijk
  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2021jaarrekening telkens binnen de termijn 5 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 133.920
Verlies
-€ 3.338
Solvabiliteit
97,5%
Balanstotaal▼ 2,3%
Nettoresultaat
20192025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
24
Sinds
2009
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-10-2026
  1. 31-03-2024Zwakste boekjaar
  2. 31-03-2024Liquiditeit meer dan verviervoudigd
  3. 26-10-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Markt- en opinieonderzoekNACE 73200
Opgericht
02-04-2007
Boekjaar eindigt
31-03
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.