Ga naar inhoud

DAYDREAM NATION

Actief
BVopgericht 200917 jaar actiefLandsroemlaan 3, 1081 Koekelberg, BelgiëOp dit adres zijn 37 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 0810.917.921
Samenvatting

DAYDREAM NATION is actief sinds 2009 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 274.570 en een nettoresultaat van € 24.545. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 6,8% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 92% van 2.588 sectorgenoten (NACE 85, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Overige vormen van onderwijs
NACE 85599
2 vestigingen
Schaal
€ 300.270balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 274.570
Winst
€ 24.545
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
97 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Structuur
Jaarrekening 2025 61 dagen te laat neergelegd1 van 6 akten samengevat
Waarom 97verhoogt risicoLaatst neergelegde jaarrekening 61 dagen te laat neergelegd; 3 van de laatste 3 te laatverlaagt risicoLiquiditeit 11,38, liquide middelen € 162.086Sector NACE 85Eigen vermogen € 274.570 (91,4% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
97 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 76% van de sectorgenoten (NACE 85, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 100=
eigen vermogen 91,4% van het balanstotaal
Liquiditeit 100+3
kortlopende schulden 8,6% · geldmiddelen 54,0%
Rentabiliteit 79-14
rendement op activa 8,2%
Faillissementskans, 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (3.809 ondernemingen, NACE 85, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: < 0,1% 12-2024: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025hoogste waarde 10-2025: < 0,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 09-2025 11-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026laagste waarde 06-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 25.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 11,38 tegenover 6,33 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 8,6% en geldmiddelen: 54% van het balanstotaal), en 8,6% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 85, micro): beter dan 88% op solvabiliteit, 97% op liquiditeit, 57% op rentabiliteit en 61% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 24-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risico
verhoogt risico · Laatst neergelegde jaarrekening 61 dagen te laat neergelegd; 3 van de laatste 3 te laat
NBB · neerleggingen
verlaagt risico · Liquiditeit 11,38, liquide middelen € 162.086
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector NACE 85
KBO
verlaagt risico · Eigen vermogen € 274.570 (91,4% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Jaarrekening 2025 61 dagen te laat neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 30-09-2026, 61 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
61 dagen te laat
2024
31 dagen te laat
2023
58 dagen te laat
2022
31 dagen te laat
2021
31 dagen te laat
2020
31 dagen te laat
2019
92 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 48 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 85) voor boekjaar 2024 is 16 dagen voor de termijn, en 32% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 31 augustus neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
25-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema ·…
  3. Hoogste resultaat van 2018 tot 2025netto € 56.299 ▲21,8%

Opvallend

  • Positief: Bij de beste 8% op solvabiliteitsectormediaan 44,1% · 2.588 bedrijven 91,4% Bekijk
  • Let op: Laatste jaarrekening laat neergelegdna de wettelijke termijn 61 dagen Bekijk
  • Positief: 8 jaar op rij winstwinst boekjaar 2025: € 24.545 8 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 300.270
Winst
€ 24.545
Solvabiliteit
91,4%
Balanstotaal▲ 1,9%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
22
Sinds
2010
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 27-09-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 23-11-2023Ontslag: HEUREUX Olivier (niet-statutair zaakvoerder)
  3. 31-08-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
2
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Overige vormen van onderwijsNACE 85599
Opgericht
03-04-2009
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
16
Doel
“Toutes opérations et activités de gestion, de conseil, de consultance, de service…” (akte in het Frans)
Naar Statuten

Kerngegevens van DAYDREAM NATION

Wat is het ondernemingsnummer van DAYDREAM NATION?
0810.917.921. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0810.917.921.
Waar is DAYDREAM NATION gevestigd?
De zetel is gevestigd op Landsroemlaan 3, 1081 Koekelberg.Ondernemingsgegevens
Wat doet DAYDREAM NATION?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is overige vormen van onderwijs (NACE 85599).
Wat is de rechtsvorm van DAYDREAM NATION?
Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd DAYDREAM NATION opgericht?
Op 03-04-2009.
Is DAYDREAM NATION nog actief?
Ja, DAYDREAM NATION staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van DAYDREAM NATION?
Niet vermeld in de verwerkte jaarrekeningen. In het verkort schema van kleine vennootschappen is de omzet niet verplicht.Financieel
Maakt DAYDREAM NATION winst?
In boekjaar 2025 boekte DAYDREAM NATION een winst van € 24.545.
Waar vind ik de jaarrekening van DAYDREAM NATION?
DAYDREAM NATION legde 17 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet DAYDREAM NATION de volgende jaarrekening neerleggen?
Uiterlijk op 31-07-2027, voor boekjaar 2026.Tijdlijn

Verwante ondernemingen van DAYDREAM NATION

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.