COVIVA
COVIVA is actief sinds 2008 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van €222k en een nettoresultaat van €29k. Het eigen vermogen groeit met ~15,1% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 91% van 26547 sectorgenoten (boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,7% (laag).
| Eigen vermogen | €222k |
| Netto resultaat | €29k |
| Beter dan sector | 91% |
| Actief | 17 jaar |
Uitzonderlijk profiel, sterk op vrijwel elke as.
Alle 5 assen zijn berekend uit gegevens die Checked heeft ingelezen.
Hoe berekenen we dit?
De trend is een robuuste mediaan van alle paarsgewijze hellingen tussen de boekjaren (Theil-Sen), zodat één afwijkend jaar de lijn niet kan kapen. Voor strikt positieve reeksen rekenen we ook een loggroei-variant (samengestelde jaargroei) en kiezen we de variant die de cijfers het best beschrijft.
De zone rond de projectie is 1,8 × de mediane absolute afwijking van de trend, en verbreedt per jaar vooruit (×1 / ×1,6 / ×2,2), met een minimum van 8% van de laatste waarde. Dit is een indicatieve marge, géén statistisch betrouwbaarheidsinterval.
Een reeks waarvan de afwijkingen meer dan 35% van het niveau bedragen, is te volatiel: dan tonen we bewust géén projectie. Elke projectie veronderstelt ongewijzigd beleid en kent geen niet-publieke informatie (orderboek, contracten, financieringsrondes).
| Kengetal | Dit bedrijf | Sectormediaan | Positie in de sector |
|---|---|---|---|
| Solvabiliteit | 87,0% | 47,4% | |
| Nettoresultaat | €29k | €10k | |
| Eigen vermogen | €222k | €60k | |
| Bruto bedrijfsmarge | €40k | €39k | |
| Totaal activa | €255k | €141k |
Cijfers per boekjaar en ratio's
| Boekjaar | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neerlegging | microschema | microschema | microschema | microschema |
| Omzet | - | - | - | - |
| EBITDA | €40k | €6k | €63k | €21k |
| Nettoresultaat | €29k | €4k | €46k | €16k |
| Cashflow | €29k | €5k | €49k | €21k |
| Personeelskosten | - | - | - | - |
| Belastingen op het resultaat | €13k | €2k | €14k | - |
| Dividenden | - | - | - | - |
| Totaal activa | €255k | €227k | €330k | €172k |
| Eigen vermogen | €222k | €193k | €190k | €144k |
| Schulden | €33k | €34k | €140k | €28k |
| waarvan ≤ 1 jaar | €29k | €34k | €140k | €28k |
| waarvan > 1 jaar | - | - | - | - |
| Werkkapitaal | €223k | €193k | €189k | €140k |
| Werknemers (VTE) | - | - | - | - |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Current ratio | 8,56 | 6,70 | 2,34 | 6,02 |
| Quick ratio | 8,49 | 6,65 | 2,33 | 6,02 |
| Werkkapitaalratio | 87,4% | 85,1% | 57,1% | 81,4% |
| Solvabiliteit | 87,0% | 85,1% | 57,5% | 83,8% |
| Debt / equity | 0,15 | 0,18 | 0,74 | 0,19 |
| Langetermijnschuldgraad | - | - | - | - |
| Interest coverage | 929,56 | 89,66 | 412,32 | 411,48 |
| Bruto rentabiliteit | - | - | - | - |
| Netto rentabiliteit | - | - | - | - |
| ROA | 11,2% | 1,6% | 13,8% | 9,5% |
| ROE | 12,9% | 1,9% | 24,1% | 11,3% |
| EBITDA-marge | - | - | - | - |
| Klantenkrediet (DSO) | - | - | - | - |
| Leverancierskrediet (DPO) | - | - | - | - |
| Voorraadrotatie | - | - | - | - |
| Voorraaddagen (DSI) | - | - | - | - |
Volledige jaarrekening (23 posten)
| Post | Code | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|
| Balans, Activa | |||||
| TOTAAL ACTIVA | 20/58 | €255k | €227k | €330k | €172k |
| Vaste activa | 21/28 | €3k | - | €1k | €4k |
| Materiële vaste activa | 22/27 | €3k | - | €1k | €4k |
| Vlottende activa | 29/58 | €252k | €227k | €329k | €168k |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | €2k | €2k | €2k | - |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | €220k | €145k | €207k | €141k |
| Liquide middelen | 54/58 | €27k | €79k | €118k | €26k |
| Balans, Passiva | |||||
| TOTAAL PASSIVA | 10/49 | €255k | €227k | €330k | €172k |
| Eigen vermogen | 10/15 | €222k | €193k | €190k | €144k |
| Inbreng / kapitaal | 10/11 | €160k | €160k | €160k | €160k |
| Reserves | 13 | €62k | €33k | €30k | - |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | - | - | - | €-16k |
| Schulden | 17/49 | €33k | €34k | €140k | €28k |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | €29k | €34k | €140k | €28k |
| Handelsschulden op ten hoogste één jaar | 44 | €26k | €32k | €135k | €22k |
| Resultatenrekening | |||||
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | €40k | €7k | €63k | €21k |
| Bedrijfsresultaat | 9901 | €40k | €5k | €60k | €16k |
| Financiële opbrengsten | 75 | €2k | €709 | €81 | - |
| Financiële kosten | 65 | €43 | €68 | €152 | €50 |
| Resultaat vóór belasting | 9903 | €42k | €6k | €60k | €16k |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | €13k | €2k | €14k | - |
| Resultaat van het boekjaar | 9904 | €29k | €4k | €46k | €16k |
| Te bestemmen resultaat | 9905 | €29k | €4k | €46k | €16k |
-
Jean Marie VerlindenBestuurderStaatsblad-akte 25119967 (23-09-2025)Actief15-09-2025 → heden
| NACE primair | Slopen(43110) |
| Rechtsvorm | BV(610) |
| Oprichtingsdatum | 03-12-2008 |
| Status | Actief |
| Postcode | 9620 |
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verd. |
|---|---|---|---|---|
| 41068A0834/00R002 | Vlaanderen | 383 m² | 1 · 296 m² | 15,2 m · 4 verd. |
Wij kennen 9 Staatsblad-aktes van dit bedrijf. Daarvan is er nog geen enkele gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.
23-09-2025 Jean Marie Verlinden benoemd tot bestuurder
- Jean Marie Verlinden, Bestuurder
Technische details
{
"events": [
{
"kind": "director_in",
"role": "bestuurder",
"person": {
"rrn": "NN 49.11.18-379.90",
"name": "Jean Marie Verlinden",
"address": null,
"birth_date": null,
"profession": null,
"birth_place": null
},
"reason": null,
"subkind": "regular",
"via_org": null,
"statutory": null,
"compensated": false,
"effective_date": "2025-09-15",
"evidence_quote": "Er wordt met eenparigheid van stemmen beslist om de heer Jean Marie Verlinden (NN 49.11.18-379.90) te benoemen als bestuurder van de vennootschap vanaf heden.",
"decharge_status": null,
"mandate_duration": {
"kind": "indefinite",
"value": null
},
"rep_rotation_new_rep": null,
"rep_rotation_old_rep": null,
"effective_date_qualifier": "immediate"
}
],
"notary": {
"name": null,
"firm_city": null,
"firm_name": null,
"office_city": null,
"is_associated": false
},
"act_meta": {
"language": "mixed",
"pub_date": "2025-09-03",
"filing_date": "2025-09-15",
"act_kind_objet": "Onderwerp akte:"
},
"decisions": [
{
"body": "bijzondere_algemene_vergadering",
"date": "2025-09-01",
"unanimous": true
}
],
"is_correction": false,
"subject_company": {
"kbo": "0808.149.164",
"name_full": "COVIVA",
"legal_form": "BESLOTEN VENNOOTSCHAP"
},
"publication_proxy": {
"kind": "person",
"org_kbo": null,
"org_name": null,
"person_name": "J. M. Verlinden",
"org_rep_person_name": null,
"person_role_at_subject": "Bestuurder"
},
"co_filed_documents": [],
"corrected_publication_numac": null
}| Officiële naamNL | COVIVA |