CONNECTED MEDIA
CONNECTED MEDIA is actief sinds 2021 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van €46k en een nettoresultaat van €3k. Het eigen vermogen groeit met ~6,8% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 26% van 1573 sectorgenoten (boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,2% (laag).
| Eigen vermogen | €46k |
| Netto resultaat | €3k |
| Beter dan sector | 26% |
| Actief | 5 jaar |
Gemengd profiel: sterk in stabiliteit, zwakker in solvabiliteit.
Alle 5 assen zijn berekend uit gegevens die Checked heeft ingelezen.
Hoe berekenen we dit?
De trend is een robuuste mediaan van alle paarsgewijze hellingen tussen de boekjaren (Theil-Sen), zodat één afwijkend jaar de lijn niet kan kapen. Voor strikt positieve reeksen rekenen we ook een loggroei-variant (samengestelde jaargroei) en kiezen we de variant die de cijfers het best beschrijft.
De zone rond de projectie is 1,8 × de mediane absolute afwijking van de trend, en verbreedt per jaar vooruit (×1 / ×1,6 / ×2,2), met een minimum van 8% van de laatste waarde. Dit is een indicatieve marge, géén statistisch betrouwbaarheidsinterval.
Een reeks waarvan de afwijkingen meer dan 35% van het niveau bedragen, is te volatiel: dan tonen we bewust géén projectie. Elke projectie veronderstelt ongewijzigd beleid en kent geen niet-publieke informatie (orderboek, contracten, financieringsrondes).
| Kengetal | Dit bedrijf | Sectormediaan | Positie in de sector |
|---|---|---|---|
| Solvabiliteit | 16,5% | 44,0% | |
| Nettoresultaat | €3k | €18k | |
| Eigen vermogen | €46k | €190k | |
| Bruto bedrijfsmarge | €9k | €85k | |
| Totaal activa | €279k | €519k |
Cijfers per boekjaar en ratio's
| Boekjaar | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neerlegging | verkort schema | verkort schema | verkort schema | verkort schema |
| Omzet | - | - | - | - |
| EBITDA | €6k | €5k | €222 | €-4k |
| Nettoresultaat | €3k | €3k | €957 | €-6k |
| Cashflow | €4k | €4k | €1k | €-4k |
| Personeelskosten | - | - | €0 | €759 |
| Belastingen op het resultaat | €2k | €2k | - | €0 |
| Dividenden | - | - | - | - |
| Totaal activa | €279k | €190k | €103k | €164k |
| Eigen vermogen | €46k | €43k | €40k | €39k |
| Schulden | €233k | €147k | €63k | €125k |
| waarvan ≤ 1 jaar | €203k | €146k | €63k | €125k |
| waarvan > 1 jaar | - | - | - | - |
| Werkkapitaal | €67k | €35k | €38k | €37k |
| Werknemers (VTE) | - | - | - | - |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Current ratio | 1,33 | 1,24 | 1,61 | 1,29 |
| Quick ratio | 1,33 | 1,24 | 1,61 | 1,29 |
| Werkkapitaalratio | 23,9% | 18,7% | 37,3% | 22,5% |
| Solvabiliteit | 16,5% | 22,6% | 38,7% | 23,6% |
| Debt / equity | 5,05 | 3,42 | 1,59 | 3,23 |
| Langetermijnschuldgraad | - | - | - | - |
| Interest coverage | 34,70 | 10,90 | 2,23 | -12,58 |
| Bruto rentabiliteit | - | - | - | - |
| Netto rentabiliteit | - | - | - | - |
| ROA | 1,1% | 1,7% | 0,9% | -3,9% |
| ROE | 6,9% | 7,4% | 2,4% | -16,5% |
| EBITDA-marge | - | - | - | - |
| Klantenkrediet (DSO) | - | - | - | - |
| Leverancierskrediet (DPO) | - | - | - | - |
| Voorraadrotatie | - | - | - | - |
| Voorraaddagen (DSI) | - | - | - | - |
Volledige jaarrekening (23 posten)
| Post | Code | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|
| Balans, Activa | |||||
| TOTAAL ACTIVA | 20/58 | €279k | €190k | €103k | €164k |
| Vaste activa | 21/28 | €10k | €8k | €1k | €2k |
| Oprichtingskosten | 20 | - | - | - | €0 |
| Materiële vaste activa | 22/27 | €3k | €922 | €1k | €2k |
| Financiële vaste activa | 28 | €7k | €7k | - | - |
| Vlottende activa | 29/58 | €269k | €182k | €102k | €162k |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | €241k | €159k | €70k | €124k |
| Liquide middelen | 54/58 | €21k | €16k | €24k | €31k |
| Balans, Passiva | |||||
| TOTAAL PASSIVA | 10/49 | €279k | €190k | €103k | €164k |
| Eigen vermogen | 10/15 | €46k | €43k | €40k | €39k |
| Inbreng / kapitaal | 10/11 | €8k | €8k | €8k | €8k |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | €39k | €35k | €32k | €31k |
| Schulden | 17/49 | €233k | €147k | €63k | €125k |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | €203k | €146k | €63k | €125k |
| Handelsschulden op ten hoogste één jaar | 44 | €196k | €70k | €63k | €125k |
| Resultatenrekening | |||||
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | €9k | €6k | €579 | €-3k |
| Bedrijfsresultaat | 9901 | €5k | €5k | €-278 | €-6k |
| Financiële opbrengsten | 75 | €2 | €750 | €1k | €429 |
| Financiële kosten | 65 | €179 | €471 | €99 | €334 |
| Resultaat vóór belasting | 9903 | €5k | €5k | €957 | €-6k |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | €2k | €2k | - | €0 |
| Resultaat van het boekjaar | 9904 | €3k | €3k | €957 | €-6k |
| Te bestemmen resultaat | 9905 | €3k | €3k | €957 | €-6k |
-
Actief01-07-2023 → heden
Voormalige bestuurders (1)
-
Voormalig- → 01-07-2023
| NACE primair | Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie(73300) |
| Rechtsvorm | BV(610) |
| Oprichtingsdatum | 26-08-2021 |
| Status | Actief |
| Postcode | 1850 |
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verd. |
|---|---|---|---|---|
| 23402E0397/00P002 | Vlaanderen | 392 m² | 1 · 115 m² | 8,8 m · 2 verd. |
Wij kennen 2 Staatsblad-aktes van dit bedrijf. Daarvan is er nog geen enkele gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.
02-02-2026 1 bestuurder benoemd, 1 ontslagnemend
- Klaas Olbrechts, Bestuurder
- Klaas Olbrechts, Bestuurder
Technische details
{
"events": [
{
"kind": "director_out",
"role": "bestuurder",
"person": {
"rrn": null,
"name": "Klaas Olbrechts",
"address": null,
"birth_date": null
},
"effective_date": "2023-07-01",
"evidence_quote": "De algemene vergadering neemt akte van het ontslag uit de functie van bestuurder dat werd ingediend door de heer Klaas Olbrechts. Dit ontslag is ingegaan op 1/07/2023. Er wordt hem reeds voorlopige kwijting gegeven voor het gevoerde beleid tot op heden, volledige kwijting zal verleend worden op de e",
"discharge_granted": false
},
{
"kind": "director_in",
"role": "bestuurder",
"person": {
"rrn": null,
"name": "Klaas Olbrechts",
"address": null,
"birth_date": null
},
"via_org": {
"kbo": "0692716392",
"name": "Moonshot Thinking",
"address": null,
"country": null,
"legal_form": null
},
"effective_date": "2023-07-01",
"evidence_quote": "De algemene vergadering besluit met eenparigheid van stemmen om volgende persoon te benoemen tot bestuurder van de Vennootschap, en dit met retroactieve ingang vanaf 01/07/2023: -De besloten vennootschap Moonshot Thinking (0692.716.392), met zetel te Koveris 24, 1850 Grimbergen, vast vertegenwoordig"
}
],
"schema": "v3.2",
"act_meta": {
"model_id": 36,
"extractor": "constrained-core-35b"
},
"subject_company": {
"kbo": "0772.911.044",
"name_full": "CONNECTED MEDIA",
"legal_form": "BV"
}
}30-08-2021 Oprichting van een BV
Technische details
{
"kind": "oprichting",
"seat": "1850 Grimbergen, Koveris 24",
"schema": "v3.2",
"act_meta": {
"model_id": 36,
"extractor": "constrained-core-35b"
},
"founders": [
{
"org": null,
"kind": "natural_person",
"person": {
"dob": null,
"name": "OLBRECHTS Klaas",
"niss": null,
"address": "1850 Grimbergen, Koveris 24"
},
"share_class": "met stemrecht",
"partner_role": null,
"holder_org_kbo": null,
"holder_org_name": null,
"contribution_type": "cash",
"amount_paid_in_eur": 3750,
"holder_person_name": "OLBRECHTS Klaas",
"is_subscriber_only": false,
"n_shares_subscribed": 50,
"amount_subscribed_eur": 3750,
"is_anonymous_silent_partner": false
},
{
"org": null,
"kind": "natural_person",
"person": {
"dob": null,
"name": "LAMOTE Elisabet Louisa Camilla",
"niss": null,
"address": "1850 Grimbergen, Koveris 24"
},
"share_class": "met stemrecht",
"partner_role": null,
"holder_org_kbo": null,
"holder_org_name": null,
"contribution_type": "cash",
"amount_paid_in_eur": 3750,
"holder_person_name": "LAMOTE Elisabet Louisa Camilla",
"is_subscriber_only": false,
"n_shares_subscribed": 50,
"amount_subscribed_eur": 3750,
"is_anonymous_silent_partner": false
}
],
"capital_eur": 7500,
"subject_company": {
"kbo": "0772.911.044",
"name_full": "CONNECTED MEDIA",
"legal_form": "BV"
},
"initial_directors": [],
"incorporation_date": "2021-08-25",
"post_incorporation_mandates": []
}| Officiële naamNL | CONNECTED MEDIA |