CITED
CITED is actief sinds 2008 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van €22k en een nettoresultaat van €-5k. Het eigen vermogen groeit met ~12,7% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 33% van 1433 sectorgenoten (boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,4% (laag).
| Eigen vermogen | €22k |
| Netto resultaat | €-5k |
| Beter dan sector | 33% |
| Actief | 18 jaar |
Kwetsbaar profiel, let vooral op rentabiliteit.
Alle 5 assen zijn berekend uit gegevens die Checked heeft ingelezen.
Hoe berekenen we dit?
De trend is een robuuste mediaan van alle paarsgewijze hellingen tussen de boekjaren (Theil-Sen), zodat één afwijkend jaar de lijn niet kan kapen. Voor strikt positieve reeksen rekenen we ook een loggroei-variant (samengestelde jaargroei) en kiezen we de variant die de cijfers het best beschrijft.
De zone rond de projectie is 1,8 × de mediane absolute afwijking van de trend, en verbreedt per jaar vooruit (×1 / ×1,6 / ×2,2), met een minimum van 8% van de laatste waarde. Dit is een indicatieve marge, géén statistisch betrouwbaarheidsinterval.
Een reeks waarvan de afwijkingen meer dan 35% van het niveau bedragen, is te volatiel: dan tonen we bewust géén projectie. Elke projectie veronderstelt ongewijzigd beleid en kent geen niet-publieke informatie (orderboek, contracten, financieringsrondes).
| Kengetal | Dit bedrijf | Sectormediaan | Positie in de sector |
|---|---|---|---|
| Solvabiliteit | 8,4% | 23,5% | |
| Nettoresultaat | €-5k | €7k | |
| Eigen vermogen | €22k | €25k | |
| Bruto bedrijfsmarge | €21k | €34k | |
| Totaal activa | €263k | €132k |
Cijfers per boekjaar en ratio's
| Boekjaar | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neerlegging | microschema | microschema | microschema | microschema |
| Omzet | - | - | - | - |
| EBITDA | €18k | €12k | €38k | €-29k |
| Nettoresultaat | €-5k | €2k | €14k | €-51k |
| Cashflow | €-498 | €8k | €20k | €-47k |
| Personeelskosten | - | - | - | - |
| Belastingen op het resultaat | €132 | €181 | €123 | €94 |
| Dividenden | - | - | - | - |
| Totaal activa | €263k | €225k | €250k | €270k |
| Eigen vermogen | €22k | €28k | €25k | €11k |
| Schulden | €240k | €198k | €225k | €259k |
| waarvan ≤ 1 jaar | €240k | €196k | €225k | €250k |
| waarvan > 1 jaar | - | - | - | €9k |
| Werkkapitaal | €4k | €8k | €-648 | €1k |
| Werknemers (VTE) | - | - | - | - |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Current ratio | 1,02 | 1,04 | 1,00 | 1,00 |
| Quick ratio | 0,47 | 0,34 | 0,37 | 0,39 |
| Werkkapitaalratio | 1,4% | 3,6% | -0,3% | 0,4% |
| Solvabiliteit | 8,4% | 12,2% | 10,1% | 4,0% |
| Debt / equity | 10,91 | 7,18 | 8,91 | 23,90 |
| Langetermijnschuldgraad | - | - | - | 0,80 |
| Interest coverage | 0,98 | 2,83 | 2,12 | -1,56 |
| Bruto rentabiliteit | - | - | - | - |
| Netto rentabiliteit | - | - | - | - |
| ROA | -2,1% | 1,0% | 5,8% | -18,7% |
| ROE | -25,0% | 8,2% | 57,1% | -466,4% |
| EBITDA-marge | - | - | - | - |
| Klantenkrediet (DSO) | - | - | - | - |
| Leverancierskrediet (DPO) | - | - | - | - |
| Voorraadrotatie | - | - | - | - |
| Voorraaddagen (DSI) | - | - | - | - |
Volledige jaarrekening (26 posten)
| Post | Code | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|
| Balans, Activa | |||||
| TOTAAL ACTIVA | 20/58 | €263k | €225k | €250k | €270k |
| Vaste activa | 21/28 | €18k | €21k | €26k | €18k |
| Immateriële vaste activa | 21 | €285 | €868 | €2k | €4k |
| Materiële vaste activa | 22/27 | €10k | €12k | €16k | €7k |
| Financiële vaste activa | 28 | €8k | €8k | €8k | €8k |
| Vlottende activa | 29/58 | €244k | €205k | €224k | €251k |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | €131k | €137k | €141k | €154k |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | €100k | €63k | €68k | €77k |
| Liquide middelen | 54/58 | €11k | - | €7k | €13k |
| Balans, Passiva | |||||
| TOTAAL PASSIVA | 10/49 | €263k | €225k | €250k | €270k |
| Eigen vermogen | 10/15 | €22k | €28k | €25k | €11k |
| Inbreng / kapitaal | 10/11 | €20k | €20k | €20k | €20k |
| Reserves | 13 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | €36 | €6k | €3k | €-11k |
| Schulden | 17/49 | €240k | €198k | €225k | €259k |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | - | - | - | €9k |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | €240k | €196k | €225k | €250k |
| Handelsschulden op ten hoogste één jaar | 44 | €35k | €20k | €83k | €108k |
| Resultatenrekening | |||||
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | €21k | €14k | €39k | €-27k |
| Bedrijfsresultaat | 9901 | €13k | €6k | €32k | €-32k |
| Financiële opbrengsten | 75 | €44 | €208 | €134 | €127 |
| Financiële kosten | 65 | €19k | €4k | €18k | €18k |
| Resultaat vóór belasting | 9903 | €-5k | €2k | €15k | €-50k |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | €132 | €181 | €123 | €94 |
| Resultaat van het boekjaar | 9904 | €-5k | €2k | €14k | €-51k |
| Te bestemmen resultaat | 9905 | €-5k | €2k | €14k | €-51k |
| NACE primair | Detailhandel in tapijten en andere vloerbedekking en wandbekleding(47530) |
| Rechtsvorm | BVBA(015) |
| Oprichtingsdatum | 03-04-2008 |
| Status | Actief |
| Postcode | 1050 |
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verd. |
|---|---|---|---|---|
| 21807G0211/00W012 | Brussel | 266 m² | 1 · 265 m² | 34,0 m · 5 verd. |
Wij kennen 3 Staatsblad-aktes van dit bedrijf. Daarvan is er nog geen enkele gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.
| Officiële naamNL | CITED |