CHÂTEAU DE LA SOURCE
CHÂTEAU DE LA SOURCE is actief sinds 2001 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van €339k en een nettoresultaat van €126k. Het eigen vermogen groeit met ~30,1% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 42% van 16132 sectorgenoten (boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,1% (zeer laag).
| Eigen vermogen | €339k |
| Netto resultaat | €126k |
| Beter dan sector | 42% |
| Actief | 25 jaar |
Uitzonderlijk profiel, sterk op vrijwel elke as.
Alle 5 assen zijn berekend uit gegevens die Checked heeft ingelezen.
Hoe berekenen we dit?
De trend is een robuuste mediaan van alle paarsgewijze hellingen tussen de boekjaren (Theil-Sen), zodat één afwijkend jaar de lijn niet kan kapen. Voor strikt positieve reeksen rekenen we ook een loggroei-variant (samengestelde jaargroei) en kiezen we de variant die de cijfers het best beschrijft.
De zone rond de projectie is 1,8 × de mediane absolute afwijking van de trend, en verbreedt per jaar vooruit (×1 / ×1,6 / ×2,2), met een minimum van 8% van de laatste waarde. Dit is een indicatieve marge, géén statistisch betrouwbaarheidsinterval.
Een reeks waarvan de afwijkingen meer dan 35% van het niveau bedragen, is te volatiel: dan tonen we bewust géén projectie. Elke projectie veronderstelt ongewijzigd beleid en kent geen niet-publieke informatie (orderboek, contracten, financieringsrondes).
| Kengetal | Dit bedrijf | Sectormediaan | Positie in de sector |
|---|---|---|---|
| Solvabiliteit | 54,1% | 63,4% | |
| Nettoresultaat | €126k | €62k | |
| Eigen vermogen | €339k | €132k | |
| Bruto bedrijfsmarge | €256k | €116k | |
| Totaal activa | €628k | €286k |
Cijfers per boekjaar en ratio's
| Boekjaar | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neerlegging | microschema | microschema | microschema | microschema | microschema |
| Omzet | - | - | - | - | - |
| EBITDA | €250k | €218k | €235k | €126k | €169k |
| Nettoresultaat | €126k | €99k | €123k | €46k | €130k |
| Cashflow | €196k | €167k | €181k | €99k | €208k |
| Personeelskosten | - | - | - | - | - |
| Belastingen op het resultaat | €50k | €46k | €49k | €16k | €24k |
| Dividenden | €15k | €40k | €85k | €45k | €45k |
| Totaal activa | €628k | €566k | €593k | €530k | €586k |
| Eigen vermogen | €339k | €228k | €169k | €132k | €130k |
| Schulden | €288k | €338k | €423k | €398k | €456k |
| waarvan ≤ 1 jaar | €87k | €113k | €158k | €94k | €114k |
| waarvan > 1 jaar | €198k | €223k | €263k | €302k | €340k |
| Werkkapitaal | €88k | €-28k | €-74k | €-20k | €-80k |
| Werknemers (VTE) | - | - | - | - | - |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Current ratio | 2,01 | 0,75 | 0,53 | 0,79 | 0,30 |
| Quick ratio | 2,01 | 0,75 | 0,53 | 0,79 | 0,30 |
| Werkkapitaalratio | 14,0% | -5,0% | -12,5% | -3,8% | -13,6% |
| Solvabiliteit | 54,1% | 40,3% | 28,5% | 24,8% | 22,2% |
| Debt / equity | 0,85 | 1,48 | 2,50 | 3,03 | 2,62 |
| Langetermijnschuldgraad | 0,58 | 0,98 | 1,55 | 2,29 | 2,62 |
| Interest coverage | 53,43 | 43,37 | 44,63 | 22,10 | - |
| Bruto rentabiliteit | - | - | - | - | - |
| Netto rentabiliteit | - | - | - | - | - |
| ROA | 20,1% | 17,4% | 20,7% | 8,8% | 22,1% |
| ROE | 37,3% | 43,3% | 72,5% | 35,3% | 99,6% |
| EBITDA-marge | - | - | - | - | - |
| Klantenkrediet (DSO) | - | - | - | - | - |
| Leverancierskrediet (DPO) | - | - | - | - | - |
| Voorraadrotatie | - | - | - | - | - |
| Voorraaddagen (DSI) | - | - | - | - | - |
Volledige jaarrekening (24 posten)
| Post | Code | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balans, Activa | ||||||
| TOTAAL ACTIVA | 20/58 | €628k | €566k | €593k | €530k | €586k |
| Vaste activa | 21/28 | €452k | €482k | €508k | €456k | €552k |
| Materiële vaste activa | 22/27 | €452k | €481k | €508k | €455k | €551k |
| Financiële vaste activa | 28 | €744 | €744 | €744 | €744 | €744 |
| Vlottende activa | 29/58 | €175k | €84k | €84k | €74k | €34k |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | €7k | €20k | €62k | €45k | - |
| Liquide middelen | 54/58 | €156k | €48k | €12k | €18k | €27k |
| Balans, Passiva | ||||||
| TOTAAL PASSIVA | 10/49 | €628k | €566k | €593k | €530k | €586k |
| Eigen vermogen | 10/15 | €339k | €228k | €169k | €132k | €130k |
| Inbreng / kapitaal | 10/11 | €6k | €6k | €6k | €6k | - |
| Reserves | 13 | €329k | €79k | €39k | €39k | €39k |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | €4k | €142k | €124k | €86k | €85k |
| Schulden | 17/49 | €288k | €338k | €423k | €398k | €456k |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | €198k | €223k | €263k | €302k | €340k |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | €87k | €113k | €158k | €94k | €114k |
| Handelsschulden op ten hoogste één jaar | 44 | €8k | €2k | €382 | €348 | €348 |
| Resultatenrekening | ||||||
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | €256k | €222k | €244k | €192k | €172k |
| Bedrijfsresultaat | 9901 | €180k | €150k | €177k | €73k | €90k |
| Financiële opbrengsten | 75 | €781 | €75 | €61 | €0 | €0 |
| Financiële kosten | 65 | €5k | €5k | €5k | €6k | €5k |
| Resultaat vóór belasting | 9903 | €176k | €145k | €171k | €63k | €85k |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | €50k | €46k | €49k | €16k | €24k |
| Resultaat van het boekjaar | 9904 | €126k | €99k | €123k | €46k | €61k |
| Te bestemmen resultaat | 9905 | €126k | €99k | €123k | €46k | €61k |
Historisch, niet recent bevestigd (1)
-
Niet recent bevestigdlaatst bevestigd in akte van 2020
| NACE primair | Activiteiten van huisartspraktijken(86210) |
| Rechtsvorm | BV(610) |
| Oprichtingsdatum | 30-05-2001 |
| Status | Actief |
| Postcode | 7050 |
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verd. |
|---|---|---|---|---|
| 53023B0020/00K000 | Wallonië | 1.037 m² | 1 · 201 m² | 11,2 m · 3 verd. |
| 53023A0108/00L000 | Wallonië | 622 m² | 1 · 244 m² | - |
Wij kennen 2 Staatsblad-aktes van dit bedrijf. Daarvan is er nog geen enkele gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.
27-02-2026 Publicatie in het Belgisch Staatsblad, Diversen
Technische details
{
"notary": {
"name": "Arnaud WILLEMS",
"firm_city": null,
"firm_name": null,
"office_city": "Jurbise",
"is_associated": false
},
"act_meta": {
"language": "fr",
"pub_date": "2026-02-27",
"filing_date": "2026-02-25",
"act_kind_objet": "OBJET, DIVERS, DENOMINATION, STATUTS (TRADUCTION, COORDINATION, AUTRES MODIFICATIONS)"
},
"key_dates": [
{
"date": "2026-02-24",
"label": "date de l\u0027acte"
},
{
"date": "2026-02-25",
"label": "date de d\u00E9p\u00F4t"
},
{
"date": "2026-02-27",
"label": "date de publication au Moniteur belge"
}
],
"key_parties": [
{
"kind": "person",
"name": "DOCTEUR XAVIER COLLARD",
"role": "actionnaire unique"
},
{
"kind": "org",
"name": "CH\u00C2TEAU DE LA SOURCE",
"role": "soci\u00E9t\u00E9"
},
{
"kind": "person",
"name": "Arnaud WILLEMS",
"role": "Notaire instrumentaire"
}
],
"key_amounts_eur": [
{
"label": "nombre d\u0027actions \u00E9mises en r\u00E9mun\u00E9ration des apports",
"amount": 186
},
{
"label": "montant du compte de capitaux propres indisponible \u00E0 la date d\u0027application du Code des soci\u00E9t\u00E9s et des associations",
"amount": 8060
}
],
"subject_company": {
"kbo": "0474.913.879",
"name_full": "DOCTEUR XAVIER COLLARD",
"legal_form": "Soci\u00E9t\u00E9 \u00E0 responsabilit\u00E9 limit\u00E9e"
},
"publication_proxy": {
"kind": null
},
"summary_narrative": "",
"co_filed_documents": [],
"detected_real_type": "statutes_change"
}06-02-2020 COLLARD Xavier Robert herbenoemd als bestuurder
- COLLARD Xavier Robert, Bestuurder
Technische details
{
"events": [
{
"kind": "director_renew",
"role": "bestuurder",
"person": {
"rrn": null,
"name": "COLLARD Xavier Robert",
"address": null,
"birth_date": null
},
"evidence_quote": "En cons\u00E9quence, l\u0027actionnaire unique d\u00E9cide de ratifier pour autant que de besoin tous les actes qu\u0027il a pos\u00E9s depuis le 17 mai 2007 en qualit\u00E9 de g\u00E9rant (ou depuis le 1er janvier 2020 en qualit\u00E9 d\u0027administrateur) de la soci\u00E9t\u00E9. Il confirme et accepte sa nomination en qualit\u00E9 d\u0027administrateur de la ",
"discharge_granted": true
}
],
"schema": "v3.2",
"act_meta": {
"model_id": 36,
"extractor": "constrained-core-35b"
},
"subject_company": {
"kbo": "0474.913.879",
"name_full": "DOCTEUR XAVIER COLLARD",
"legal_form": "SPRL"
}
}| Officiële naamFR | CHÂTEAU DE LA SOURCE |