Checked.be
Actief
BE 1006.601.167BV
BLEU CHICAGO
Berckmansstraat 12 ·1060 Sint-Gillis (bij-Brussel), België· 2 jaar actief
Sector: Uitgeverijen van muziekopnamen
(59203)
Conclusie
De berekende faillissementskans van BLEU CHICAGO over 12 maanden bedraagt 1,7% (gemiddeld). De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van €41k en een nettoresultaat van €-2k. De solvabiliteit is beter dan 95% van 1461 sectorgenoten (boekjaar 2025). Het bedrijf is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.
Op basis van Staatsblad, KBO en 2 jaarrekeningen.
Kerncijfers
| Eigen vermogen | €41k |
| Netto resultaat | €-2k |
| Beter dan sector | 95% |
| Actief | 2 jaar |
Financieel profiel
57
/ 100
Gemengd profiel: sterk in solvabiliteit, zwakker in rentabiliteit.
Alle 5 assen zijn berekend uit gegevens die Checked heeft ingelezen.
Gezondheid
70
Rentabiliteit
0
Solvabiliteit
100
Groei
32
Stabiliteit
82
Faillissementskans (12 mnd)
Risicobeoordeling
0 / 100
Laag risicoVertrouwenssignalen
Jonge onderneming
Opgericht in 2024, minder dan 3 jaar, statistisch verhoogd risico.
Geen juridische incidenten
Geen faillissement, reorganisatie of voorlopig bewind in het Belgisch Staatsblad, en het KBO-register vermeldt een normale rechtstoestand.
Administratieve waarschuwingen
Geen schrappingen gevonden in de KBO-publicaties die we verwerkten. Die reeks start in 2021 en heeft gaten, dus dit is geen bevestiging dat er niets is.
Checked score
70
/ 100
Gezond
Berekend uit 5 van de 6 factoren die dit model weegt. De overige zijn niet af te leiden uit de neergelegde cijfers of vereisen een vorig boekjaar om mee te vergelijken.
Indicatieve kredietlimiet
€3k
schatting, geen kredietadvies
Scoregeschiedenis
93
2024
70
2025
zuiver financieel, excl. actuele insolventiesignalen
Onderdelen van de score
Liquiditeit
Current ratio 86.34 (≥ 1.5)
+10
Quick ratio
Quick ratio 86.34 (≥ 1.0)
+5
Hefboom
Debt/equity 0.01 (< 1.0)
+10
Rendement
Negatieve ROE -5%
-10
Rentedekking
Interest coverage 6.1× (≥ 3×)
+8
Winsttrend
Nettowinst daalt YoY
-3
Berekend door Checked uit de NBB-jaarrekening over boekjaar 2025. Indicatief, geen kredietadvies.
Financiële kerncijfers
Jaarrekening neergelegd op 31-07-2026 bij NBB · boekjaar 2025 · microschema
Sectorvergelijking
Boekjaar 2025 · NACE 59 · vergeleken binnen hetzelfde schematype (microschema)
| Kengetal | Dit bedrijf | Sectormediaan | Positie in de sector |
|---|---|---|---|
| Solvabiliteit | 99,1% | 49,3% | |
| Nettoresultaat | €-2k | €6k | |
| Eigen vermogen | €41k | €45k | |
| Bruto bedrijfsmarge | €719 | €23k | |
| Totaal activa | €41k | €103k |
€320
-99,4%
24-25
€-2k
-
24-25
€268
-99,4%
24-25
€41k
-27,4%
24-25
€41k
-5,2%
24-25
€32k
-3,4%
24-25
€14k
-
24-25
€375
-97,3%
24-25
€375
-97,3%
24-25
86,34
+2421,0%
24-25
86,34
+2421,0%
24-25
99,1%
+30,7%
24-25
0,01
-97,1%
24-25
-5,5%
-
24-25
-5,4%
-
24-25
6,13
-99,7%
24-25
Cijfers per boekjaar en ratio's
| Boekjaar | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neerlegging | microschema | microschema |
| Omzet | - | - |
| EBITDA | €320 | €55k |
| Nettoresultaat | €-2k | €41k |
| Cashflow | €268 | €41k |
| Personeelskosten | - | - |
| Belastingen op het resultaat | - | €14k |
| Dividenden | - | - |
| Totaal activa | €41k | €57k |
| Eigen vermogen | €41k | €43k |
| Schulden | €375 | €14k |
| waarvan ≤ 1 jaar | €375 | €14k |
| waarvan > 1 jaar | - | - |
| Werkkapitaal | €32k | €33k |
| Werknemers (VTE) | - | - |
Ratio's (berekend)
| 2025 | 2024 | |
|---|---|---|
| Current ratio | 86,34 | 3,42 |
| Quick ratio | 86,34 | 3,42 |
| Werkkapitaalratio | 78,0% | 58,6% |
| Solvabiliteit | 99,1% | 75,8% |
| Debt / equity | 0,01 | 0,32 |
| Langetermijnschuldgraad | - | - |
| Interest coverage | 6,13 | 1847,03 |
| Bruto rentabiliteit | - | - |
| Netto rentabiliteit | - | - |
| ROA | -5,4% | 72,3% |
| ROE | -5,5% | 95,3% |
| EBITDA-marge | - | - |
| Klantenkrediet (DSO) | - | - |
| Leverancierskrediet (DPO) | - | - |
| Voorraadrotatie | - | - |
| Voorraaddagen (DSI) | - | - |
Balanssamenstelling 2025
Volledige jaarrekening (20 posten)
Neergelegde balans en resultatenrekening, zoals ingediend bij de NBB.
| Post | Code | 2025 | 2024 |
|---|---|---|---|
| Balans, Activa | |||
| TOTAAL ACTIVA | 20/58 | €41k | €57k |
| Vaste activa | 21/28 | €9k | €10k |
| Materiële vaste activa | 22/27 | €9k | €10k |
| Vlottende activa | 29/58 | €32k | €47k |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | €949 | €769 |
| Liquide middelen | 54/58 | €31k | €46k |
| Balans, Passiva | |||
| TOTAAL PASSIVA | 10/49 | €41k | €57k |
| Eigen vermogen | 10/15 | €41k | €43k |
| Inbreng / kapitaal | 10/11 | €2k | €2k |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | €39k | €41k |
| Schulden | 17/49 | €375 | €14k |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | €375 | €14k |
| Handelsschulden op ten hoogste één jaar | 44 | €375 | - |
| Resultatenrekening | |||
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | €719 | €56k |
| Bedrijfsresultaat | 9901 | €-2k | €55k |
| Financiële kosten | 65 | €52 | €30 |
| Resultaat vóór belasting | 9903 | €-2k | €55k |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | - | €14k |
| Resultaat van het boekjaar | 9904 | €-2k | €41k |
| Te bestemmen resultaat | 9905 | €-2k | €41k |
Juridische structuur
| NACE primair | Uitgeverijen van muziekopnamen(59203) |
| Rechtsvorm | BV(610) |
| Oprichtingsdatum | 29-02-2024 |
| Status | Actief |
| Postcode | 1060 |
Vestigingseenheden
BLEU CHICAGO
sinds 20242.357.401.886
Vastgoedvoetafdruk
Brussel
1
(100%)
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verd. |
|---|---|---|---|---|
| 21013B0040/00V016 | Brussel | 209 m² | 1 · 158 m² | 22,5 m · 6 verd. |
Methodologie
via maatschappelijke zetel: 1
1 van 1 perceel met exacte adresmatch; de overige zijn indicatief.
Koppeling op basis van adresgegevens, dit is géén bewijs van eigendom.
Updates
Volgende neerlegging boekjaar 2026 verwacht vóór
2026
31-07
NBB-neerlegging
Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2025 · microschema
2025
31-12
Financieel
Liquiditeit maal 25current ratio 86,34
Current ratio van 3,42 naar 86,34; kortetermijnschuld zakt van €14k naar €375.
31-07
NBB-neerlegging
Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2024 · microschema
Financiële mijlpaalNBB-neerleggingFinanciële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.
Leesdekking Belgisch Staatsblad
Wij kennen 1 Staatsblad-akte van dit bedrijf. Die is nog niet gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.
Krediet-advies
Ondernemingsgegevens (KBO)
Activiteiten
Uitgeverijen van muziekopnamen59203Beoefening van uitvoerende kunsten door artistieke ensembles90202Promotie en organisatie van uitvoerende kunstevenementen90021Scheppende kunsten, m.u.v. ondersteunende diensten90031Ondersteunende activiteiten voor scheppende kunsten90032Literaire creatie90111Creatie van beeldende kunsten90120Promotie en organisatie van scheppende en uitvoerende kunstevenementen90391
Namen & handelsnamen
| Officiële naamFR | BLEU CHICAGO |
Vergelijkbare bedrijven
EDITIONS MUSICALES MARINO ATRIA
BE 0881.443.750 · Awans
EASY RECORDS
BE 0425.183.860 · Namur
ABSYNTHE MINDED
BE 0886.614.939 · Destelbergen
GO TO SIRIUS
BE 0675.491.370 · Lasne
Wesp
BE 0863.441.738 · Leuven