Ga naar inhoud

ANAPURNA FOOD

Actief
BVopgericht 20251 jaar actiefKerkstraat 50, 8430 Middelkerke, BelgiëKBO/BCE: BE 1022.346.643
Samenvatting

De berekende faillissementskans van ANAPURNA FOOD over 12 maanden bedraagt 2,2% (gemiddeld). De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 16.391 en een nettoresultaat van -€ 5.134. De solvabiliteit is beter dan 95% van 16.658 sectorgenoten (NACE 56, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2025 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening
NACE 56111
1 vestiging
Schaal
€ 41.277omzet 2025
Eigen vermogen
€ 16.391
Verlies
-€ 5.134
Gezondheid
54 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
2,2%
Structuur
Jaarrekening 31 dagen te laat neergelegd
Waarom 54verhoogt risicoSector Eet- en drankgelegenheden (NACE 56)Opgericht in 2025Omvang: omzet € 41.277, balanstotaal € 18.099verlaagt risicoLiquiditeit 7,66, liquide middelen € 4.262Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
54 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 62% van de sectorgenoten (NACE 56, micro)
Financiële sterkte
Sterk
Solvabiliteit 100
eigen vermogen 90,6% van het balanstotaal
Liquiditeit 79
kortlopende schulden 9,4% · geldmiddelen 23,5%
Rentabiliteit 0
rendement op activa -28,4%
Faillissementskans, 12 maanden
2,2% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 1,8% (23.767 ondernemingen, NACE 56, micro)
Verloop 24 maanden 05-2026: 3,9% 06-2026: 4,0%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 4,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 4,6%▲ +0,5 procentpunt t.o.v. 07-2026hoogste waarde 09-2026: 2,1%▼ -2,5 procentpunten t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: 2,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 500 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 7,66, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 9,4% en geldmiddelen: 23,5% van het balanstotaal), en 9,4% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 56, micro): beter dan 94% op solvabiliteit, 82% op liquiditeit en 8% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 19-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Sector Eet- en drankgelegenheden (NACE 56)
KBO
verhoogt risico · Opgericht in 2025
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 7,66, liquide middelen € 4.262
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Omvang: omzet € 41.277, balanstotaal € 18.099
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 31-08-2026, 31 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
31 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2025.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  2. OprichtingBenoemingen: MAGAR Krishna (niet-statutair bestuurder)…

Opvallend

  • Positief: Bij de beste 5% op solvabiliteitsectormediaan 29,8% · 16.658 bedrijven 90,6% Bekijk
  • Omzet 2025eerste neergelegde boekjaar € 41.277 Bekijk
  • Actief sinds 2025opgericht 14-04-2025 1 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Omzet
€ 41.277
Verlies
-€ 5.134
Solvabiliteit
90,6%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bedieningNACE 56111
Opgericht
14-04-2025
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
27
Jaarvergadering
Laatste donderdag van juni om 18:00
Doel
Sushi restaurant – horeca – kleine horecazaken
Commissaris
Geen commissaris
Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.