ALSO Consult
ALSO Consult is actief sinds 2019 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van €4,66M en een nettoresultaat van €272k. Het eigen vermogen groeit met ~12,9% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 94% van 8388 sectorgenoten (boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,3% (zeer laag).
| Eigen vermogen | €4,66M |
| Netto resultaat | €272k |
| Beter dan sector | 94% |
| Actief | 6 jaar |
Sterk profiel, met solvabiliteit als uitschieter.
Alle 5 assen zijn berekend uit gegevens die Checked heeft ingelezen.
Hoe berekenen we dit?
De trend is een robuuste mediaan van alle paarsgewijze hellingen tussen de boekjaren (Theil-Sen), zodat één afwijkend jaar de lijn niet kan kapen. Voor strikt positieve reeksen rekenen we ook een loggroei-variant (samengestelde jaargroei) en kiezen we de variant die de cijfers het best beschrijft.
De zone rond de projectie is 1,8 × de mediane absolute afwijking van de trend, en verbreedt per jaar vooruit (×1 / ×1,6 / ×2,2), met een minimum van 8% van de laatste waarde. Dit is een indicatieve marge, géén statistisch betrouwbaarheidsinterval.
Een reeks waarvan de afwijkingen meer dan 35% van het niveau bedragen, is te volatiel: dan tonen we bewust géén projectie. Elke projectie veronderstelt ongewijzigd beleid en kent geen niet-publieke informatie (orderboek, contracten, financieringsrondes).
| Kengetal | Dit bedrijf | Sectormediaan | Positie in de sector |
|---|---|---|---|
| Solvabiliteit | 96,6% | 53,1% | |
| Nettoresultaat | €272k | €38k | |
| Eigen vermogen | €4,66M | €354k | |
| Bruto bedrijfsmarge | €337k | €87k | |
| Totaal activa | €4,82M | €923k |
Cijfers per boekjaar en ratio's
| Boekjaar | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neerlegging | verkort schema | verkort schema | verkort schema | verkort schema |
| Omzet | - | - | - | - |
| EBITDA | €336k | €663k | €1,17M | - |
| Nettoresultaat | €272k | €532k | €796k | €1,78M |
| Cashflow | €305k | €564k | €798k | - |
| Personeelskosten | - | - | - | - |
| Belastingen op het resultaat | €110k | €243k | €373k | €833k |
| Dividenden | - | - | - | - |
| Totaal activa | €4,82M | €4,56M | €4,19M | €4,37M |
| Eigen vermogen | €4,66M | €4,39M | €3,85M | €3,06M |
| Schulden | €165k | €179k | €333k | €1,32M |
| waarvan ≤ 1 jaar | €165k | €179k | €333k | €1,32M |
| waarvan > 1 jaar | - | - | - | - |
| Werkkapitaal | €4,56M | €4,26M | €3,70M | €3,06M |
| Werknemers (VTE) | - | - | - | - |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Current ratio | 28,67 | 24,84 | 12,09 | 3,32 |
| Quick ratio | 28,67 | 24,84 | 12,09 | 3,32 |
| Werkkapitaalratio | 94,6% | 93,3% | 88,3% | 69,9% |
| Solvabiliteit | 96,6% | 96,1% | 92,0% | 69,9% |
| Debt / equity | 0,04 | 0,04 | 0,09 | 0,43 |
| Langetermijnschuldgraad | - | - | - | - |
| Interest coverage | 109,42 | 264,06 | 12012,11 | - |
| Bruto rentabiliteit | - | - | - | - |
| Netto rentabiliteit | - | - | - | - |
| ROA | 5,6% | 11,7% | 19,0% | 40,7% |
| ROE | 5,8% | 12,1% | 20,6% | 58,2% |
| EBITDA-marge | - | - | - | - |
| Klantenkrediet (DSO) | - | - | - | - |
| Leverancierskrediet (DPO) | - | - | - | - |
| Voorraadrotatie | - | - | - | - |
| Voorraaddagen (DSI) | - | - | - | - |
Volledige jaarrekening (22 posten)
| Post | Code | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|
| Balans, Activa | |||||
| TOTAAL ACTIVA | 20/58 | €4,82M | €4,56M | €4,19M | €4,37M |
| Vaste activa | 21/28 | €98k | €126k | €157k | - |
| Materiële vaste activa | 22/27 | €98k | €126k | €157k | - |
| Vlottende activa | 29/58 | €4,72M | €4,44M | €4,03M | €4,37M |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | €34k | €52 | €61k | - |
| Geldbeleggingen | 50/53 | €3,71M | €3,66M | €3,00M | - |
| Liquide middelen | 54/58 | €971k | €777k | €969k | €4,37M |
| Balans, Passiva | |||||
| TOTAAL PASSIVA | 10/49 | €4,82M | €4,56M | €4,19M | €4,37M |
| Eigen vermogen | 10/15 | €4,66M | €4,39M | €3,85M | €3,06M |
| Inbreng / kapitaal | 10/11 | €20k | €20k | €20k | €20k |
| Reserves | 13 | €4,64M | €4,37M | €3,83M | €3,04M |
| Schulden | 17/49 | €165k | €179k | €333k | €1,32M |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | €165k | €179k | €333k | €1,32M |
| Handelsschulden op ten hoogste één jaar | 44 | €47k | €35k | €91k | €148k |
| Resultatenrekening | |||||
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | €337k | €664k | €1,17M | €2,61M |
| Bedrijfsresultaat | 9901 | €302k | €630k | €1,17M | €2,61M |
| Financiële opbrengsten | 75 | €83k | €148k | - | - |
| Financiële kosten | 65 | €3k | €3k | €98 | €56 |
| Resultaat vóór belasting | 9903 | €382k | €776k | €1,17M | €2,61M |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | €110k | €243k | €373k | €833k |
| Resultaat van het boekjaar | 9904 | €272k | €532k | €796k | €1,78M |
| Te bestemmen resultaat | 9905 | €272k | €532k | €796k | €1,78M |
| NACE primair | Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies(70200) |
| Rechtsvorm | BV(610) |
| Oprichtingsdatum | 31-12-2019 |
| Status | Actief |
| Postcode | 2580 |
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verd. |
|---|---|---|---|---|
| 12029D0525/00L000 | Vlaanderen | 206 m² | 1 · 365 m² | 10,4 m · 1 verd. |
Wij kennen 1 Staatsblad-akte van dit bedrijf. Die is nog niet gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.
| Officiële naamNL | ALSO Consult |