Ga naar inhoud

Adriaens Asset Consulting

Actief
BVopgericht 20224 jaar actiefNieuwe Steenweg 83, 8420 De Haan, BelgiëKBO/BCE: BE 0781.453.477
Samenvatting

Adriaens Asset Consulting is actief sinds 2022, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had Adriaens Asset Consulting een eigen vermogen van € 66.904 en een nettoresultaat van € 8.115. Het eigen vermogen groeit sinds 2023 met ongeveer 8,7% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 95% van de 11.771 ondernemingen in de sector architecten en ingenieurs (NACE 71, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 01-02-2022 Normale toestand
Activiteit
Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts NACE 71121en 5 andere
Vestigingseenheid
2.359.036.931 8420 De Haan, sinds 01-02-2022
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 14-08-2026

Financiële situatie

97 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
< 0,1%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
€ 13.961
▲ 135%
Omzet
≈ € 73.000
geschat
Winst
€ 8.115
▲ 279%
Eigen vermogen
€ 66.904
▲ 13,8%
Balanstotaal
€ 70.069
▲ 12,6%
Neergelegd op 10-06-2026, 51 dagen voor de termijn
Opbouw van de scoreverlaagt risicoSector Architectenbureaus (NACE 71)Liquiditeit 18,09, liquide middelen € 25.719Eigen vermogen € 66.904 (95,5% van het balanstotaal)Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 10-06-2026)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
97 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel sterker dan 73% van de microbedrijven in de sector architecten en ingenieurs (NACE 71)
Financiële sterkte · streepje: 2024
Sterk
Solvabiliteit 100=
eigen vermogen 95,5% van het balanstotaal
Liquiditeit 96+17
kortlopende schulden 4,5% · geldmiddelen 36,7%
Rentabiliteit 83+10
rendement op activa 11,6%
Faillissementskans binnen 12 maanden
< 0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (14.825 ondernemingen, NACE 71, micro)
Verloop over 24 maanden 12-2024: 0,2% 01-2025: 0,2%● gelijk tegenover 12-2024 02-2025: 0,2%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: 0,2%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: 0,2%● gelijk tegenover 03-2025 05-2025: 0,2%● gelijk tegenover 04-2025hoogste waarde 06-2025: 0,2%● gelijk tegenover 05-2025 07-2025: 0,1%▼ -0,1 procentpunt tegenover 06-2025 08-2025: 0,1%● gelijk tegenover 07-2025 09-2025: 0,1%● gelijk tegenover 08-2025 10-2025: 0,1%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: 0,1%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: 0,1%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: 0,1%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: 0,1%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: 0,1%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 0,1%● gelijk tegenover 03-2026 05-2026: 0,1%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: 0,1%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: 0,1%● gelijk tegenover 06-2026 08-2026: < 0,1%▼ -0,1 procentpunt tegenover 07-2026laagste waarde 09-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 08-2026laagste waarde 10-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 09-2026laagste waarde 11-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 10-2026laagste waarde
Krediet tot € 6.000 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is ruim, met een liquiditeitsratio van 18,09 (13,2 in 2024), boven de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 4,5% en de geldmiddelen 36,7% van het balanstotaal. Van het actief is 4,5% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 71, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 87% van hen, de liquiditeit beter dan bij 89%, de rentabiliteit beter dan bij 54% en de groei beter dan bij 61%.

De faillissementskans is berekend op 01-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risiconeutraal
verlaagt risico · Sector Architectenbureaus (NACE 71)
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 18,09, liquide middelen € 25.719
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 66.904 (95,5% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 10-06-2026)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 10-06-2026, 51 dagen voor de termijn.
NBB · 3 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
51 dagen voor de termijn
2024
43 dagen voor de termijn
2023
70 dagen voor de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 3 jaarrekeningen gemiddeld 55 dagen voor de termijn neer. In de sector (NACE 71) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 8 dagen voor de termijn, en 34% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 10 juni neer (3 van de laatste 3 jaarrekeningen werden neergelegd tot 30 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
02-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds de oprichting in 2022.
KBO-publicaties

Opvallend

  • Positief: Hogere solvabiliteit dan 95% van de sector architecten en ingenieurssectormediaan 53,9% · 11.771 ondernemingen 95,5% Bekijk

Recente wijzigingen

  1. · Staatsblad-akte Zetelverplaatsing binnen De HaanVaste vertegenwoordiger: Iris Carsau
  2. · Staatsblad-akte Oprichting
Alle 7 gebeurtenissen

Vergelijkbare ondernemingen

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als Adriaens Asset Consulting: activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts (NACE 71121). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 58.100 en € 107.000, opgericht tussen 2021 en 2023.

OndernemingBalanstotaalBrutomarge
Adriaens Asset Consulting De Haan€ 70.069€ 13.961
MDMO Berloz€ 68.336€ 13.480
plan-b construction Sint-Gillis-Waas€ 67.416€ 14.149
PYKE Avelgem€ 58.124€ 15.562
Zenspark Wevelgem€ 65.674€ 19.643
Conbeke Ledegem€ 106.103€ 15.584
DESOMER Ieper€ 107.255€ 14.660
Volledige vergelijking

Kerngegevens van Adriaens Asset Consulting

Wat is het ondernemingsnummer van Adriaens Asset Consulting?
Het ondernemingsnummer van Adriaens Asset Consulting is 0781.453.477. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0781.453.477.
Waar is Adriaens Asset Consulting gevestigd?
De zetel is gevestigd op Nieuwe Steenweg 83, 8420 De Haan.Ondernemingsgegevens
Wat doet Adriaens Asset Consulting?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts (NACE 71121).
Wat is de rechtsvorm van Adriaens Asset Consulting?
De rechtsvorm van Adriaens Asset Consulting is Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd Adriaens Asset Consulting opgericht?
Adriaens Asset Consulting werd opgericht op 01-02-2022.
Is Adriaens Asset Consulting nog actief?
Ja, Adriaens Asset Consulting staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van Adriaens Asset Consulting?
De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 73.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 13.961 en van 46 vergelijkbare ondernemingen (NACE 71121). Het ligt waarschijnlijk tussen € 44.000 en € 170.000. Het is een ruwe schatting.Financieel
Maakt Adriaens Asset Consulting winst?
In boekjaar 2025 boekte Adriaens Asset Consulting een winst van € 8.115.
Waar vind ik de jaarrekening van Adriaens Asset Consulting?
Adriaens Asset Consulting legde 3 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet Adriaens Asset Consulting de volgende jaarrekening neerleggen?
Adriaens Asset Consulting moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn

Volgende stappen

Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.

Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.