ACTIVE 6
ACTIVE 6 is actief sinds 1999 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van €331k en een nettoresultaat van €48k. Het eigen vermogen groeit met ~6,8% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 80% van 16619 sectorgenoten (boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,1% (zeer laag).
| Eigen vermogen | €331k |
| Netto resultaat | €48k |
| Beter dan sector | 80% |
| Actief | 27 jaar |
Uitzonderlijk profiel, sterk op vrijwel elke as.
Alle 5 assen zijn berekend uit gegevens die Checked heeft ingelezen.
Hoe berekenen we dit?
De trend is een robuuste mediaan van alle paarsgewijze hellingen tussen de boekjaren (Theil-Sen), zodat één afwijkend jaar de lijn niet kan kapen. Voor strikt positieve reeksen rekenen we ook een loggroei-variant (samengestelde jaargroei) en kiezen we de variant die de cijfers het best beschrijft.
De zone rond de projectie is 1,8 × de mediane absolute afwijking van de trend, en verbreedt per jaar vooruit (×1 / ×1,6 / ×2,2), met een minimum van 8% van de laatste waarde. Dit is een indicatieve marge, géén statistisch betrouwbaarheidsinterval.
Een reeks waarvan de afwijkingen meer dan 35% van het niveau bedragen, is te volatiel: dan tonen we bewust géén projectie. Elke projectie veronderstelt ongewijzigd beleid en kent geen niet-publieke informatie (orderboek, contracten, financieringsrondes).
| Kengetal | Dit bedrijf | Sectormediaan | Positie in de sector |
|---|---|---|---|
| Solvabiliteit | 84,4% | 60,0% | |
| Nettoresultaat | €48k | €29k | |
| Eigen vermogen | €331k | €72k | |
| Bruto bedrijfsmarge | €75k | €55k | |
| Totaal activa | €392k | €141k |
Cijfers per boekjaar en ratio's
| Boekjaar | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neerlegging | microschema | microschema | microschema | microschema |
| Omzet | - | - | - | - |
| EBITDA | €75k | €77k | €47k | €47k |
| Nettoresultaat | €48k | €49k | €24k | €33k |
| Cashflow | €50k | €50k | €25k | €33k |
| Personeelskosten | - | - | - | - |
| Belastingen op het resultaat | €23k | €24k | €10k | €13k |
| Dividenden | €859 | €0 | €136k | €800 |
| Totaal activa | €392k | €343k | €288k | €398k |
| Eigen vermogen | €331k | €284k | €235k | €347k |
| Schulden | €61k | €60k | €53k | €52k |
| waarvan ≤ 1 jaar | €58k | €57k | €51k | €50k |
| waarvan > 1 jaar | - | - | - | - |
| Werkkapitaal | €330k | €281k | €235k | €346k |
| Werknemers (VTE) | - | - | - | - |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Current ratio | 6,66 | 5,91 | 5,63 | 7,87 |
| Quick ratio | 6,66 | 5,91 | 5,63 | 7,87 |
| Werkkapitaalratio | 84,2% | 81,8% | 81,7% | 86,8% |
| Solvabiliteit | 84,4% | 82,6% | 81,7% | 87,1% |
| Debt / equity | 0,18 | 0,21 | 0,22 | 0,15 |
| Langetermijnschuldgraad | - | - | - | - |
| Interest coverage | 22,98 | 26,00 | 21,13 | 25,76 |
| Bruto rentabiliteit | - | - | - | - |
| Netto rentabiliteit | - | - | - | - |
| ROA | 12,3% | 14,2% | 8,3% | 8,2% |
| ROE | 14,5% | 17,2% | 10,2% | 9,4% |
| EBITDA-marge | - | - | - | - |
| Klantenkrediet (DSO) | - | - | - | - |
| Leverancierskrediet (DPO) | - | - | - | - |
| Voorraadrotatie | - | - | - | - |
| Voorraaddagen (DSI) | - | - | - | - |
Volledige jaarrekening (23 posten)
| Post | Code | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|
| Balans, Activa | |||||
| TOTAAL ACTIVA | 20/58 | €392k | €343k | €288k | €398k |
| Vaste activa | 21/28 | €4k | €5k | €2k | €2k |
| Materiële vaste activa | 22/27 | €4k | €5k | €2k | €2k |
| Vlottende activa | 29/58 | €388k | €338k | €286k | €396k |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | €13k | €13k | €22k | €21k |
| Geldbeleggingen | 50/53 | €240 | €274 | €221 | €221 |
| Liquide middelen | 54/58 | €375k | €325k | €264k | €374k |
| Balans, Passiva | |||||
| TOTAAL PASSIVA | 10/49 | €392k | €343k | €288k | €398k |
| Eigen vermogen | 10/15 | €331k | €284k | €235k | €347k |
| Inbreng / kapitaal | 10/11 | €19k | €19k | €19k | €19k |
| Reserves | 13 | €256k | €209k | €160k | €272k |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | €56k | €56k | €56k | €56k |
| Schulden | 17/49 | €61k | €60k | €53k | €52k |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | €58k | €57k | €51k | €50k |
| Handelsschulden op ten hoogste één jaar | 44 | €3k | €2k | €107 | €28 |
| Resultatenrekening | |||||
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | €75k | €78k | €48k | €48k |
| Bedrijfsresultaat | 9901 | €73k | €75k | €47k | €47k |
| Financiële opbrengsten | 75 | €1k | €325 | €1 | €460 |
| Financiële kosten | 65 | €3k | €3k | €2k | €2k |
| Resultaat vóór belasting | 9903 | €71k | €73k | €34k | €45k |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | €23k | €24k | €10k | €13k |
| Resultaat van het boekjaar | 9904 | €48k | €49k | €24k | €33k |
| Te bestemmen resultaat | 9905 | €48k | €49k | €24k | €33k |
Voormalige bestuurders (1)
-
Pema GadonBestuurderStaatsblad-akte 24305987 (04-01-2024)Voormalig- → 04-01-2024
| NACE primair | Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten(62200) |
| Rechtsvorm | BV(610) |
| Oprichtingsdatum | 20-05-1999 |
| Status | Actief |
| Postcode | 2060 |
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verd. |
|---|---|---|---|---|
| 11807G0200/00S004 | Vlaanderen | 1.034 m² | 1 · 446 m² | 15,7 m · 3 verd. |
Wij kennen 3 Staatsblad-aktes van dit bedrijf. Daarvan is er nog geen enkele gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.
04-01-2024 Mandaat van Pema Gadon als bestuurder beëindigd door overlijden
- Pema Gadon, Bestuurder
Technische details
{
"events": [
{
"kind": "board_snapshot",
"role": "bestuurder",
"person": {
"rrn": null,
"name": "DE WIT Robert Henri Josephina",
"address": "2060 Antwerpen, Oudesteenweg 87 bus 22",
"birth_date": "1965-05-01",
"profession": null,
"birth_place": "Turnhout"
},
"reason": null,
"subkind": null,
"via_org": null,
"statutory": "statutair",
"compensated": null,
"effective_date": null,
"evidence_quote": "",
"decharge_status": null,
"mandate_duration": {
"kind": "indefinite",
"value": null
},
"rep_rotation_new_rep": null,
"rep_rotation_old_rep": null,
"effective_date_qualifier": null
},
{
"kind": "director_out",
"role": "bestuurder",
"person": {
"rrn": null,
"name": "Pema Gadon",
"address": "2100 Deurne, Boterlaarbaan 341",
"birth_date": "1990-07-05",
"profession": null,
"birth_place": "Shannan Diqu, China"
},
"reason": "death",
"subkind": "successor_conditional",
"via_org": null,
"statutory": "statutair",
"compensated": null,
"effective_date": null,
"evidence_quote": "",
"decharge_status": null,
"mandate_duration": null,
"rep_rotation_new_rep": "Pema Gadon",
"rep_rotation_old_rep": "DE WIT Robert Henri Josephina",
"effective_date_qualifier": null
},
{
"kind": "decharge_granted",
"role": "bestuurder",
"person": {
"rrn": null,
"name": "DE WIT Robert Henri Josephina",
"address": "2060 Antwerpen, Oudesteenweg 87 bus 22",
"birth_date": "1965-05-01",
"profession": null,
"birth_place": "Turnhout"
},
"reason": null,
"subkind": null,
"via_org": null,
"statutory": "statutair",
"compensated": null,
"effective_date": null,
"evidence_quote": "",
"decharge_status": "granted",
"mandate_duration": null,
"rep_rotation_new_rep": null,
"rep_rotation_old_rep": null,
"effective_date_qualifier": null
}
],
"notary": {
"name": "Ann-Cath\u00E9rine de Grave",
"firm_city": null,
"firm_name": null,
"office_city": "Kluisbergen",
"is_associated": false
},
"act_meta": {
"language": "nl",
"pub_date": "2024-01-04",
"filing_date": "2024-01-02",
"act_kind_objet": "Onderwerp akte:"
},
"decisions": [
{
"body": "buitengewone_algemene_vergadering",
"date": "2023-12-15",
"unanimous": true
}
],
"is_correction": false,
"subject_company": {
"kbo": "0466.095.193",
"name_full": "ACTIVE 6",
"legal_form": "BV"
},
"publication_proxy": {
"kind": "person",
"org_kbo": null,
"org_name": null,
"person_name": "Ann-Cath\u00E9rine de Grave",
"org_rep_person_name": null,
"person_role_at_subject": "notaris"
},
"co_filed_documents": [
"Uitgifte van het proces-verbaal",
"Geco\u00F6rdineerde statuten"
],
"corrected_publication_numac": null
}| Officiële naamNL | ACTIVE 6 |