Ga naar inhoud

AANNEMINGEN DE BRABANDER

Actief
BVopgericht 201313 jaar actiefAbdijstraat 28, 9968 Assenede, BelgiëKBO/BCE: BE 0508.831.415
Samenvatting

AANNEMINGEN DE BRABANDER is actief sinds 2013 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 2,4 mln en een nettoresultaat van € 403.101. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 16% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 92% van 2.709 sectorgenoten (NACE 41, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Algemene bouw van residentiële gebouwen
NACE 41001Gespecialiseerde bouw NACE 43910
4de grootste bedrijf op eigen vermogen in Assenede, sector Bouw1 vestiging
Schaal
€ 2,7 mlnbalanstotaal 2025
Personeel
2,6 VTE
Eigen vermogen
€ 2,4 mln
Winst
€ 403.101
Omzet niet gepubliceerd (verkort schema)
Gezondheid
97 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Structuur
Jaarrekening 4 dagen vroeg0 van 3 akten gelezen
Waarom 97verhoogt risicoSector Bouw van gebouwen (NACE 41)verlaagt risicoLiquiditeit 7,87, liquide middelen € 1,1 mlnEigen vermogen € 2,4 mln (86,6% van het balanstotaal)Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 27-01-2026)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
97 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 77% van de sectorgenoten (NACE 41, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 100=
eigen vermogen 86,6% van het balanstotaal
Liquiditeit 98+27
kortlopende schulden 12,1% · geldmiddelen 39,2%
Rentabiliteit 87-1
rendement op activa 14,8%
Faillissementskans, 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 1,5% (13.398 ondernemingen, NACE 41, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,3% 12-2024: 0,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 11-2024hoogste waarde 01-2025: 0,1%▼ -0,3 procentpunt t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 12-2025 02-2026: < 0,1%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 01-2026laagste waarde 03-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026laagste waarde 04-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026laagste waarde 05-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026laagste waarde 06-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026laagste waarde 07-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026laagste waarde 08-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2026laagste waarde 09-2026: 0,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 220.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 7,87 tegenover 7,24 in 2024; kortlopende schulden: 12,1% en geldmiddelen: 39,2% van het balanstotaal), en 13,4% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 41, micro): beter dan 92% op solvabiliteit, 96% op liquiditeit, 71% op rentabiliteit en 48% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 11-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Liquiditeit 7,87, liquide middelen € 1,1 mln
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Sector Bouw van gebouwen (NACE 41)
KBO
verlaagt risico · Eigen vermogen € 2,4 mln (86,6% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 27-01-2026)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 30-06-2025 moest tegen 31-01-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 27-01-2026, 4 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
4 dagen vroeg
2024
46 dagen vroeg
2023
61 dagen vroeg
2022
op de dag
2021
op de dag
2020
2 dagen vroeg
2019
17 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 19 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 41) voor boekjaar 2024 is op de dag van de termijn, en 46% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het boekjaar dat op 30-06-2026 afsloot, moet uiterlijk op 31-01-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 27 januari neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 42 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
30-06-2026 einde boekjaar12-10-2026 vandaag31-01-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · verkort schema
  3. Liquiditeit meer dan verdubbeldliquiditeit 7,24

Opvallend

  • Positief: Bij de beste 5% op nettoresultaatsectormediaan € 19.511 · 2.703 bedrijven € 403.101 Bekijk
  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2018jaarrekening telkens binnen de termijn 8 jaar Bekijk
  • Positief: 7 jaar op rij winstwinst boekjaar 2025: € 403.101 7 jaar Bekijk
  • Vlaamse steuntoegekend van 2022 tot 2025 € 51.689 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 2,7 mln
Winst
€ 403.101
Solvabiliteit
86,6%
Balanstotaal▲ 4,1%
Nettoresultaat
20192025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
15
Sinds
2015
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-01-2027
  1. 30-06-2024Eigen vermogen boven € 2 mln
  2. 01-12-2023Jaarrekening neergelegd
  3. 30-06-2023Hoogste resultaat van 2019 tot 2025
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Algemene bouw van residentiële gebouwenNACE 41001
Opgericht
02-01-2013
Boekjaar eindigt
30-06
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.