Checked.be
Actief
BE 0844.476.852BV
777
Wemmelsestraat 28 ·1853 Grimbergen, België· 14 jaar actief
Sector: Goederenvervoer over de weg
(49410)
Conclusie
777 is actief sinds 2012 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2024 toont een eigen vermogen van €59k en een nettoresultaat van €41k. De solvabiliteit is beter dan 64% van 2276 sectorgenoten (boekjaar 2024). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,3% (laag).
Op basis van Staatsblad, KBO en 2 jaarrekeningen.
Kerncijfers
| Eigen vermogen | €59k |
| Netto resultaat | €41k |
| Beter dan sector | 64% |
| Actief | 14 jaar |
Financieel profiel
85
/ 100
Uitzonderlijk profiel, sterk op vrijwel elke as.
Alle 5 assen zijn berekend uit gegevens die Checked heeft ingelezen.
Gezondheid
84
Rentabiliteit
100
Solvabiliteit
63
Groei
78
Stabiliteit
100
Faillissementskans (12 mnd)
Risicobeoordeling
0 / 100
Laag risicoVertrouwenssignalen
Gevestigd
Opgericht in 2012, 14 jaar actief.
Geen juridische incidenten
Geen faillissement, reorganisatie of voorlopig bewind in het Belgisch Staatsblad, en het KBO-register vermeldt een normale rechtstoestand.
Administratieve waarschuwingen
Geen schrappingen gevonden in de KBO-publicaties die we verwerkten. Die reeks start in 2021 en heeft gaten, dus dit is geen bevestiging dat er niets is.
Checked score
84
/ 100
Uitstekend
Berekend uit 5 van de 6 factoren die dit model weegt. De overige zijn niet af te leiden uit de neergelegde cijfers of vereisen een vorig boekjaar om mee te vergelijken.
De volledige opbouw van de score, de scoregeschiedenis per boekjaar en de indicatieve kredietlimiet zitten in Kantoor S.
Bekijk plannen →Berekend door Checked uit de NBB-jaarrekening over boekjaar 2024. Indicatief, geen kredietadvies.
Financiële kerncijfers
Jaarrekening neergelegd op 29-08-2025 bij NBB · boekjaar 2024 · microschema
Sectorvergelijking
Boekjaar 2024 · NACE 49, Vervoer over land · vergeleken binnen hetzelfde schematype (microschema)
| Kengetal | Dit bedrijf | Sectormediaan | Positie in de sector |
|---|---|---|---|
| Solvabiliteit | 40,6% | 27,3% | |
| Nettoresultaat | €41k | €5k | |
| Eigen vermogen | €59k | €17k | |
| Bruto bedrijfsmarge | €143k | €28k | |
| Personeelskosten | €63k | €37k |
€325k
-
23-24
€76k
+809,0%
23-24
€41k
-
23-24
€70k
+778,8%
23-24
€146k
+29,4%
23-24
€59k
+227,5%
23-24
€2k
-
23-24
€63k
+175,5%
23-24
€2k
-
23-24
€87k
-8,4%
23-24
€81k
-1,1%
23-24
€6k
-55,6%
23-24
1,03
+14,1%
23-24
0,62
+240,1%
23-24
40,6%
+153,1%
23-24
1,47
-72,0%
23-24
69,5%
-
23-24
28,2%
-
23-24
-1,5%
-
23-24
2,6%
-
23-24
22,58
-9,7%
23-24
Cijfers per boekjaar en ratio's
| Boekjaar | 2024 |
|---|---|
| Neerlegging | microschema |
| Omzet | - |
| EBITDA | €76k |
| Nettoresultaat | €41k |
| Cashflow | €70k |
| Personeelskosten | €63k |
| Belastingen op het resultaat | €2k |
| Dividenden | - |
| Totaal activa | €146k |
| Eigen vermogen | €59k |
| Schulden | €87k |
| waarvan ≤ 1 jaar | €81k |
| waarvan > 1 jaar | €6k |
| Werkkapitaal | €2k |
| Werknemers (VTE) | - |
Ratio's (berekend)
| 2024 | |
|---|---|
| Current ratio | 1,03 |
| Quick ratio | 0,62 |
| Werkkapitaalratio | 1,6% |
| Solvabiliteit | 40,6% |
| Debt / equity | 1,47 |
| Langetermijnschuldgraad | 0,10 |
| Interest coverage | 22,58 |
| Bruto rentabiliteit | - |
| Netto rentabiliteit | - |
| ROA | 28,2% |
| ROE | 69,5% |
| EBITDA-marge | - |
| Klantenkrediet (DSO) | - |
| Leverancierskrediet (DPO) | - |
| Voorraadrotatie | - |
| Voorraaddagen (DSI) | - |
Deze tabel toont het laatste boekjaar. 1 voorgaand boekjaar, met cijfers en ratio's, hoort bij een betaald plan.
Bekijk plannen →
Balanssamenstelling 2024
Volledige jaarrekening (24 posten)
Neergelegde balans en resultatenrekening, zoals ingediend bij de NBB.
| Post | Code | 2024 |
|---|---|---|
| Balans, Activa | ||
| TOTAAL ACTIVA | 20/58 | €146k |
| Vaste activa | 21/28 | €62k |
| Materiële vaste activa | 22/27 | €53k |
| Financiële vaste activa | 28 | €9k |
| Vlottende activa | 29/58 | €83k |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | €33k |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | €46k |
| Liquide middelen | 54/58 | €4k |
| Balans, Passiva | ||
| TOTAAL PASSIVA | 10/49 | €146k |
| Eigen vermogen | 10/15 | €59k |
| Inbreng / kapitaal | 10/11 | €8k |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | €51k |
| Schulden | 17/49 | €87k |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | €6k |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | €81k |
| Handelsschulden op ten hoogste één jaar | 44 | €45k |
| Resultatenrekening | ||
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | €143k |
| Bedrijfsresultaat | 9901 | €47k |
| Financiële opbrengsten | 75 | €4k |
| Financiële kosten | 65 | €3k |
| Resultaat vóór belasting | 9903 | €43k |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | €2k |
| Resultaat van het boekjaar | 9904 | €41k |
| Te bestemmen resultaat | 9905 | €41k |
Juridische structuur
| NACE primair | Goederenvervoer over de weg(49410) |
| Rechtsvorm | BV(610) |
| Oprichtingsdatum | 16-03-2012 |
| Status | Actief |
| Postcode | 1853 |
Vestigingseenheden
777
sinds 20122.212.318.491
Vastgoedvoetafdruk
Vlaanderen
1
(100%)
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verd. |
|---|---|---|---|---|
| 23084A0425/00R000 | Vlaanderen | 144 m² | 1 · 87 m² | 12,0 m · 3 verd. |
Methodologie
via maatschappelijke zetel: 1
1 van 1 perceel met exacte adresmatch; de overige zijn indicatief.
Koppeling op basis van adresgegevens, dit is géén bewijs van eigendom.
Updates
2025
29-08
NBB-neerlegging
Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2024 · microschema · 29 dagen te laat
2024
31-12
Financieel
Terug winstgevendnetto €41k
Nettoresultaat €41k na een verliesjaar.
2023
31-10
NBB-neerlegging
Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2023 · microschema
2022
27-12
NBB-neerlegging
Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2022 · microschema · 57 dagen te laat
2021
26-10
NBB-neerlegging
Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2021 · microschema
2020
23-11
NBB-neerlegging
Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2020 · volledig schema · 23 dagen te laat
2019
28-10
NBB-neerlegging
Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2019 · volledig schema
30-01
NBB-neerlegging
Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2017 · volledig schema · 456 dagen te laat
2018
25-10
NBB-neerlegging
Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2018 · volledig schema
2016
30-11
NBB-neerlegging
Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2016 · volledig schema · 30 dagen te laat
2015
06-10
NBB-neerlegging
Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2015 · volledig schema
Financiële mijlpaalNBB-neerleggingFinanciële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.
Leesdekking Belgisch Staatsblad
Wij kennen 4 Staatsblad-aktes van dit bedrijf. Daarvan is er nog geen enkele gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.
Krediet-advies
Ondernemingsgegevens (KBO)
Activiteiten
Goederenvervoer over de weg49410Overige posterijen en koeriers53200Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)47811Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)95311Carrosserieherstelling45204Bandenservicebedrijven95315Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen47820Overige niet-gespecialiseerde detailhandel47120Detailhandel via postorderbedrijven of via internet47910Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven)95314
Namen & handelsnamen
| Officiële naamNL | 777 |
Vergelijkbare bedrijven
M de Feijter Service
BE 1000.776.714 · Assenede
TRANSPORT DEBRUYN
BE 0800.156.463 · Silly
GREEN SERVICES COMPANY
BE 0787.165.193 · Sint-Jans-Molenbeek
K. Van Craeijnest
BE 0790.197.434 · Nazareth-De Pinte
T BUGGY TRANSPORT
BE 0786.248.643 · Mechelen